EN|RU|UK
 Суспільство
  1453  5

 Найбільша дорожньо-будівельна компанія "Автомагістраль-Південь" відзначає 15-річний ювілей

Починалось усе з однієї родини – кількох молодих і цілеспрямованих хлопців з Одеси, які у 2004 році отримали невелике замовлення на ремонт ділянки Київ-Одеса.

Кілька одиниць техніки, два десятки робітників – це все, із чого стартувала "Автомагістраль-Південь". Не було ні протекції високих покровителів, ні потужних інвесторів. Розраховували лише на власні сили, на велике бажання стати кращими і довести, що впораються із будь-яким, навіть найскладнішим замовленням.
Крок за кроком "Автомагістраль-Південь" зростала, ставала більш потужною та досвідченою. Зароблені кошти інвестувались у розвиток, у нову техніку та виробничі потужності. Формувався найбільш професійний та мотивований трудовий колектив у галузі.

Найбільша дорожньо-будівельна компанія Автомагістраль-Південь відзначає 15-річний ювілей 01
Найбільша дорожньо-будівельна компанія Автомагістраль-Південь відзначає 15-річний ювілей 02

Але за духом компанія завжди залишалась однією родиною. Змінювався лише масштаб.

Нині "Автомагістраль-Південь" - це близько 2500 працівників, майже тисяча одиниць техніки, 15 виробничих баз та 12 асфальтобетонних заводів у різних регіонах країни. Торік компанія побудувала понад 500 км доріг.

"Автомагістраль-Південь" будує дороги європейської якості у більшості регіонів України. Компанія створила найпотужнішу виробничу базу, найсучаснішу систему контролю якості, власними силами підтримує професійну освіту та виховує молодих фахівців для всієї галузі.

Цьогоріч "Автомагістраль-Південь" першою з українських компаній розпочинає реалізацію міжнародного проекту у сусідній країні.

Як зазначив міністр інфраструктури Володимир Омелян, "Автомагістраль-Південь" за надзвичайно короткий термін здобула визнання як інфраструктурна компанія з найвищими стандартами якості.

"Я тішусь із ваших результатів. Вітаю вас із молдавським тендером, який відбувся нещодавно. Ми дуже сподіваємось, що летовище Одеси, злітну смугу якого будує "Автомагістраль-Південь", буде тішити не тільки цього прем’єр-міністра, міністра та президента, але ще як мінімум десятки поколінь їхніх наступників", - привітав команду компанії Володимир Омелян.

За словами в. о. голови "Укравтодору" Славоміра Новака, "Автомагістраль-Південь" – одна з найважливіших компаній на українському дорожньо-будівельному ринку, яка на практиці показує, як можна змінювати українські магістралі на краще.

""Автомагістраль-Південь" дуже важлива для "Укравтодору" як для замовника тендерів. Вона також важлива для громадян України. Ваша робота показує, як ми змінюємо "обличчя" українських доріг. Хочу подякувати вам за працю і привітати з вашим ювілеєм. Мені особливо приємно, що за останні роки, які я керую "Укравтодором", ми спільно з вами відновили 1300 км доріг", - зазначив Славомір Новак.

Виконувач обов’язків заступника голови "Укравтодору" Олександр Харченко наголосив, що компанія виконує роботи якісно, технологічно і має великі перспективи в Україні.

Великі можливості для компанії відкриваються і в міжнародних тендерах, додає директор "Укрдорінвест" Олена Криворучко.

Найбільша дорожньо-будівельна компанія Автомагістраль-Південь відзначає 15-річний ювілей 03

"Бажаю вам не зупинятися і рухатися вперед, у тому числі й на міжнародну арену. Я вважаю, що і в компанії, і в українських експортерів будівельних послуг є високі шанси здобути справді великі перемоги в інших країнах, продемонструвати свій досвід і професіоналізм", - говорить Олена Криворучко.

Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода зазначив, що "Автомагістраль-Південь" зайняла стійку позицію у фарватері дорожньо-будівельного ринку.

""Автомагістраль-Південь" перестала бути простою дорожньо-будівельною компанією. Це тепер цілий величезний конгломерат компаній. Це і науково-технічна, і проектна база. Думаю, що найближчим часом у компанії з’явиться research&development, оскільки компанія працює на розвиток", - вважає голова Одеської САД.

Символічно, що в Україні 21 березня настає весняне рівнодення. У цей день весна починається за астрономічним календарем. Отже, повномасштабно стартує і новий сезон будівництва та ремонту доріг.

Інакше кажучи, день народження "Автомагістралі-Південь" є знаковим для всієї галузі. І такий збіг зовсім не випадковий. Адже "Автомагістраль-Південь" є лідером у дорожній сфері, справді національною, найпотужнішою компанією, яка встановлює нові стандарти та вказує шлях розвитку решті учасників ринку.

Новина публікується на правах реклами

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3118366
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору