EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  549  4

 Україні необхідно розвивати систему стратегічних комунікацій для протидії інформатакам з боку Росії, - Гербст

В умовах масованої інформаційної атаки з боку РФ, Україна досягла певних зрушень у побудові власної системи стратегічних комунікацій, але їм бракує координації.

Про це заявив колишній посол США в Україні Джон Гербст, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Єдність та погодженість стратегічних комунікацій є важливою для України, як і для будь-якої іншої країни світу. Для України це є навіть більш важливим, оскільки вона перебуває під масованою інформаційною атакою Кремля. Ми бачили деякі кроки у цьому напрямку з боку України, але, очевидно, ми хотіли б бачити більше", - зауважив Гербст.

Він висловив думку, що Захід є очевидно вразливим для кремлівської пропаганди.

"Якщо у Німеччині, наприклад, ви шукатимете в мережі інформацію по Україні, більшість сайтів видаватиме посилання на російські сайти. Це, безумовно, є фіґлярством, але ця проблема потребує вирішення. Захід має бути більш чутливим у цих питаннях. В Україні вже можливо побачити певну пильність, але більш скоординовані зусилля є необхідними", - наголосив колишній посол США в Україні.

Він зауважив, що Україна досягла певного успіху у комунікації із власними громадянами та із міжнародним співтовариством щодо донесення власної позиції. Зокрема, "дуже хороша робота" у цьому сенсі виконана англійською мовою, причому матеріали представлені як від громадських організацій, так і від Уряду.

Така робота, на думку екс-посла США, є важливою для збереження єдності країн Заходу в питанні щодо продовжень санкцій проти Російської Федерації у зв’язку із її агресією проти України.

"Україні не варто сприймати ці санкції Заходу проти Кремля як даність. Санкції прямо пов’язані із Мінським процесом, який, з усіма своїми недоліками, залишається дуже важливим для України. Саме з цієї причини Україна не має виходити з нього. Це той інструмент, за допомогою якого можливо продовжувати санкції", - наголосив Гербст.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3116478
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору