EN|RU|UK
 Суспільство
  1958  39

 В окупованому Криму зафіксовано новий викид хімічних речовин: в повітрі Красноперекопська хлористого водню в 4,4 рази більше норми

В окупованому Красноперекопську зафіксували перевищення в 4,4 рази гранично допустимої концентрації хлористого водню в повітрі, а в Армянську зафіксували перевищення в 1,8 рази гранично допустимої концентрації фтористого водню.

В окупованому Красноперекопську минулого тижня зафіксували перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) хлористого водню в повітрі. За даними Кримського управління з гідрометеорології й моніторингу довкілля, зафіксовано перевищення ГДК у 4,4 раза, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

Вміст оксиду вуглецю в повітрі Красноперекопська також перевищив ГДК у 1,06 раза.

В Армянську також зафіксували підвищення вмісту шкідливих речовин у повітрі. Вміст оксиду вуглецю перевищує ГДК у 1,04 рази, фтористого водню — у 1,8 раза.

В Армянську 20 жовтня, почали запуск заводу "Кримський титан" після його зупинки через викиди.

Нагадаємо, наприкінці серпня з'явилася інформація про те, що з хімзаводу через спеку почали випаровуватися шкідливі речовини. Прикордонники Херсонського загону виявили перевищений вміст хімічних речовин у повітрі.

Окупаційна влада Криму оголосила, що завод "Кримський титан" буде зупинено на два тижні. Дітей дошкільного та шкільного віку масово вивозять із міста.

Президент України Петро Порошенко запросив дітей з Армянська оздоровитися в Херсонській області. Водночас за даними Херсонської ОДА, залежно від вітру 6 сіл на Херсонщині потрапляють до зони дії викидів із заводу "Титан". Станом на 11 вересня через викиди з "Титана" з півдня Херсонщини евакуйовано 405 дітей.

Режим НС в Армянську і прилеглих селах було знято 23 вересня. Слідчі порушили кримінальну справу про порушення правил поводження з екологічно небезпечними речовинами та відходами.

Завод "Кримський титан" почав роботу ще в 1971 році, а на початку 2000-х перейшов під контроль компанії Groop DF Дмитра Фірташа. Головним напрямком підприємства є виробництво діоксиду титану - речовини, що застосовується в лакофарбовій, гумотехнічної промисловості, при виробництві пластмас і в багатьох інших галузях.

У 2014 році, після окупації Криму Росією, Дмитро Фірташ змінив структуру управління заводом. У жовтні Group DF передала ПрАТ "Кримський титан" російському дочірньому підприємству ТОВ "Титанові інвестиції". У 2015 році ПрАТ "Кримський титан" був перейменований в "Юкрейніан кемікал Продактс".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3116164
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору