EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  5770  262

 Зниження ціни на газ без узгодження з міжнародними кредиторами призведе до економічної кризи в Україні, - Гройсман

На думку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана в Україні не вийде знизити ціну на газ, оскільки зростання цін було передбачене угодами з кредиторами - МВФ, Світовим банком і Єврокомісією.

Про це прем'єр заявив, відповідаючи на запитання "чи можна без наслідків для економіки знизити ціни на газ удвічі?", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Прямий.

"Якби було можливо знизити ціну на газ в Україні й уникнути наслідків економічної кризи, я б це зробив. Ми зав'язані на міжнародних угодах із МВФ, Європейською Комісією, Світовим банком, де потрібна послідовність прийняття ними рішень щодо підтримки України.

А чому нам потрібна підтримка фінансова? Адже ми як країна з 2006 по 2014 рік позичили 50 млрд доларів. Тепер ми з вами маємо обслуговувати ці кошти. Мусимо їх повертати. Нам треба повернути цього року 417 млрд гривень. При тому, що це майже третина всього національного бюджету. Тобто тоді, коли вони брали ці кошти, вони їх просто спускали я не знаю куди. А зараз нам потрібно їх повертати", - відповів Гройсман.

На думку прем'єр-міністра, без узгодження з міжнародними партнерами знизити ціни на газ неможливо.

"Узгодження таке отримати, думаю, поки неможливо, тому що це відхилить Україну від її зобов'язань і як наслідок після цього у нас буде економічна криза", - зазначив Гройсман.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3114542
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору