EN|RU|UK
 Політика України
  7188  143
Матеріали за темою:

 У Раді зареєстровано невідкладний законопроект Порошенка про зміну в КК і КПК статті про незаконне збагачення

У Верховній Раді України зареєстровано президентський законопроект про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті українського парламенту.

Проект закону №10110 від 28 лютого авторства президента України Петра Порошенка визначено як невідкладний.

Текст законопроекту в даний момент на сайті Ради відсутній.

Раніше цього дня П.Порошенко заявив, що в четвер підписав законопроект про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і доручив зареєструвати документ у Верховній Раді як невідкладний.

"Я сьогодні вранці підписав і зараз даю доручення зареєструвати президентський законопроект, який враховує зауваження, але принциповою залишається позиція - невідворотність кримінального покарання за незаконне збагачення", - сказав П.Порошенко на засіданні Ради регіонального розвитку Кіровоградської області в Кропивницькому в четвер.

Він висловив сподівання, що у народних депутатів вистачить політичної волі і мужності підтримати президентський законопроект.

Як повідомлялося, 27 лютого Конституційний суд України оприлюднив рішення про визнання неконституційною статті 368-2 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення).

КС дійшов висновку, що ст. 368-2 не відповідає "вимогам чіткості, точності та однозначності, тому суперечить юридичній визначеності як складової принципу верховенства права, закріпленого в статті 8 Конституції України".

Конституційний суд вказав, що конституційні приписи щодо презумпції невинуватості і неприпустимість притягнення особи до відповідальності за відмову давати свібчення або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів мають застосовуватися однаковою мірою до всіх осіб. Конституція України не допускає звуження або скасування цих гарантій щодо окремих категорій осіб.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3114284
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору