EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  12422  131

 Порошенко про обмеження діяльності ФОП в IT-галузі: "Уряд це рішення не ухвалював. Президент не бачив"

Президент Петро Порошенко має намір взяти участь в обговоренні ініціатив щодо діяльності ФОП, які сплачують єдиний податок, з метою запобігти утискам у роботі підприємців, зокрема ІТ-сектора, який працює за цією системою оподаткування.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента, про це глава держави сказав під час виступу на Раді регіонального розвитку Львівщини під час робочої поїздки в регіон.

"Принагідно хочу сказати, що пропозиція Міністерства соціальної політики внести поправки до Трудового кодексу, які могли б обмежити діяльність ФОП на єдиному податку загалом і в IT-галузі зокрема - це робоча ініціатива самого міністерства. Уряд це рішення не ухвалював. Президент його не бачив", - зазначив він.

За словами глави держави, Міністерство соціальної політики як орган, який відповідає за наповнення Пенсійного фонду, має шукати шлях легалізації трудової зайнятості. "Але ми найближчим часом ретельно обговоримо модель, яку вони зараз запропонували. Вона ще не розглядалася Кабміном. І в моїх планах - взяти активну участь в обговоренні цього, щоб ІТ-сектор як наш пріоритет почувався захищеним. Це є моє президентське слово", - наголосив Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив: "Це не означає, що цим не треба займатися. Але ми просто маємо знайти інші способи, як виводити зарплати з тіні, як легалізувати зайнятість, як наповнювати Пенсійний фонд".

"Ми домоглися чималого прогресу в тому, щоб реалізувати цю ініціативу, причому без утисків малого і середнього бізнесу. Такої лінії ми будемо дотримуватися і надалі", - також підкреслив він.

Петро Порошенко також зазначив, що однією з його головних ідей щодо змін у податковій сфері є впровадження податку на виведення капіталу. "Що це означає? Те, що ти вклав в Україну, - без податків. Те, що ти виводиш (як би ти це не називав – роялті чи дивіденди), виводиш з України, - заплати", - пояснив він.

Президент переконаний, що це буде потужним стимулом для  інвестицій, розвитку, створення робочих місць. "Я твердо переконаний, що це буде справжній прорив", - резюмував глава держави.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3113387
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору