EN|RU|UK
 Суспільство, Технології
  8642  173

 Депутат БПП Кобцев вимагає, щоб працівники IT-сектору платили більше податків

Народний депутат Верховної Ради з фракції "Блоку Петра Порошенка" Михайло Кобцев вважає, що працівники IT-сектору мають платити більше податків.

Як передає Цензор.НЕТ, про це нардеп написав на сторінці в Facebook. Наводимо його пост повністю.

"Про ФОПи та АйТі

Сорян, друзі, але бити себе п'ятою в груди і кричати, що ми @хуєнно круті Айті, при цьому конкурувати тільки за рахунок спіонерених у держави 22+18 -5% = 35% із заробітної плати,  оформляючи своїх рідних співробітників як ФОП (в нашому випадку близько 600 доларів на кожного айті), нечесно!

Якщо не можете працювати в ринкових умовах, то і скажіть, що ми не можемо конкурувати навіть з індюками (жителі великої країни на півострові Індостан), тому що вони розумніші і дешевші. Назвіть себе чесно ... кустарі клавіатури. Попросіть у сантехніків, інженерів і прибиральниць Вас підтримати, але скажіть, на який час! Бубельгум колись повинен закінчуватися! Ви ж хочете вічний офшор! Так не буде!

Погрожуєте виїхати? Німеччина, США, Велика Британія від 45% податки із з.п. Швеція, Данія, Швейцарія - ще більше. Скільки залишиться на руках? З Вашим умінням вирішувати нескладні низькооплачувані завдання, об які не бруднять руки просунуті чуваки на Заході, а відправляють сюди або до індиків на аутсорс, впевнений, що менше ніж тут вийде.

До речі, просунуті, хто може вирішувати серйозні завдання вже туту, на жаль, але їх там 45% податків не лякають, тому, що заробляють брутто 300-400 тис. на рік.

Який вихід?

1) Сідати за круглий стіл і просити у… сантехніків, інженерів, прибиральниць відстрочки з точним зазначенням часу початку оплати податків.

2) Скасовувати спрощенку з одночасним зниженням ПДФО (припускаю до 12%). До речі, є така ступінчаста система, вже розроблена в надрах Податкового Комітету, розроблена на кілька років.

3) Стимулювати компанії, що створюють продукти, а аутсорс залишити Індії.

ЧАС ПЛАТИТИ ПОДАТКИ!"

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3112970
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору