EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1698  10

 Ще 19 книжок, що видані у РФ і містять ознаки пропаганди, заборонили ввозити в Україну, - Держкомтелерадіо

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) відмовив у видачі дозволів на ввезення в Україну з Росії ще 19 книжок, у яких присутні ознаки пропаганди держави-агресора.

Відмову надано на підставі висновків експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Комітету.

Ознаки пропаганди держави-агресора знайдено у кількох книгах московського видавництва "Альпіна Паблішер". Зокрема, не буде розповсюджуватися в Україні книга бізнес-консультанта Сергія Бехтєрєва "Как работать в рабочее время: правила победы над офисным хаосом", яка побудована на прикладах роботи владних структур РФ.

Не надано дозволу на ввезення книги Ігоря Намаконова "Кроссфит мозга: Как подготовить себя к решению нестандартных задач", у якій як мантра повторюються слова "Россия удивительная и удивляющая страна, а мы, ее граждане, удивительные люди".

Також не пропустили на український ринок книгу журналістки московських глянцевих видань Ніно Біліходзе "Грузинская кухня: любовь на вкус" (ТОВ "Ексмо"), у якій використано коментарі відомих росіян, імена яких внесено Міністерством культури України до Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці.

Також не розповсюджуватиметься в Україні книга Наталії Малиновської "Записки практикующей ведьмы", передмова до якої рекламує російські пропагандистські телеканали.

Не буде ввезена в Україну низка дитячих книжок та книги авторів радянської доби, в оформленні яких використовується комуністична символіка.

Також у книгарнях не з’явиться книга російського автора Мартина Догерті "Мир викингов. Повседневная жизнь Детей Одина", у якій фальсифікуються історичні факти, а культурні пам’ятки доби Київської Русі називаються російськими.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3112644
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору