EN|RU|UK
 Суспільство
  2242  30

 Причин мені не повідомили, порушено всі процедури, судова боротьба є обов'язковою, - Аласанія про звільнення з посади голови правління Суспільного мовлення

Звільнений сьогодні голосуванням Наглядової ради з посади голови правління Суспільного мовлення Зураб Аласанія заявив, що йому не надали офіційного обґрунтування.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Аласанія зазначив: "Алергія влади на Суспільне дійшла стадії інтоксикації.

Наглядова Рада (на засідання якої ми прийшли з річним звітом, але його не заслухали) достроково припинила контракт голови правління. У порядку денному питання не було. За поданням "з голосу" Козака і поправкою Панича - поставили на голосування, зробили голосування "закритим і таємним" та проголосували.

Складом: Тетяна Лебедєва, Світлана Остапа, Вадим Міський, Володимир Яворівський, Тарас Аврахов, Олексій Панич, В‘ячеслав Козак, Віктор Таран, Сергій Таран, Наталя Скрипка, Ігор Хохич, Олександр Павличенко. Троє проти, дев‘ять - за.

Причини мені невідомі, офіційного обґрунтування немає (обіцяють за тиждень).

Не те, що зовсім несподівано - намагалися давно, та й цього разу бюлетені були заготовлені завчасно )- але так очевидно перед виборами... ну дещо необережно.

Що далі? - порушено всі процедури; судова боротьба можлива і навіть обов‘язкова - після обнародування причин.

Звертаюсь до співробітників величезного Суспільного мовника: колегі, кожен з вас працює для глядачей, слухачей і читачей. Продовжуємо робити це, не зважаючи ні на що, кожен на своєму місці".

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України вирішила достроково відсторонити Зураба Аласанію з посади голови правління Суспільного мовлення.

Причин мені не повідомили, порушено всі процедури, судова боротьба є обовязковою, - Аласанія про звільнення з посади голови правління Суспільного мовлення 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3109355
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору