EN|RU|UK
 Політика України
  3909  56
Матеріали за темою:

 Полторак назвав 5 основних пріоритетів Міоноборони на 2019 рік

Міністр оборони України Степан Полторак під час засідання Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України назвав основні пріоритети діяльності на 2019 рік.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр Міноборони.

"Їх п’ять. Це системоутворюючі елементи оборонної реформи, на яких мають зосереджуватися зусилля всіх як у Збройних Силах, так і Міністерстві оборони та підпорядкованих структурах", - зазначив міністр.

Перше - це ефективний оборонний менеджмент, що передбачає цілісну діяльність демократичного цивільного контролю та нової військової системи управління згідно з принципами НАТО.

У цьому контексті Міністр оборони звернув увагу керівництва Генерального штабу на необхідність у 2019 році завершити формування нової системи управління.

Другим пріоритетом Міністр оборони назвав оборонне планування на засадах спроможностей, яке поєднано з бюджетними процесами в державі на середньострокову перспективу.

"Третє — оборонні закупівлі: за імпортом — закордоном з новими повноваженнями Міністерства, і тут необхідно буде провести цілий комплекс роботи. І в Україні — на засадах нових правил з урахуванням норм відповідних європейських стандартів і протоколів", — підкреслив Степан Полторак.

За словами керівника оборонного відомства, четвертим пріоритетом є оптимізована структура Збройних Сил з носіями конкретних оперативних спроможностей.

"Це стосується ефективного використання людського потенціалу та матеріальних ресурсів шляхом удосконалення організаційної структури Збройних Сил України, раціонального співвідношення чисельності органів військового управління, бойових частин, частин забезпечення, установ та організацій", — зауважив міністр.

П’ятим пріоритетним напрямом Степан Полторак назвав інтегровану систему цивільно-військових спроможностей нашої держави для захисту національних інтересів, яка передбачає комплексне використання політичних, дипломатичних та військових засобів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3109342
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору