EN|RU|UK
 Політика України
  2935  86
Матеріали за темою:

 "Проходить профілактику": Євстратій (Зоря) назвав причину відсутності Філарета на форумі Порошенка і закликав "не шукати чорної кішки в темній кімнаті"

Почесний патріарх Православної церкви України Філарет не прийшов на форум "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", на якому президент України Петро Порошенко заявив про намір знову балотуватися на пост глави держави, оскільки проходить профілактичні лікувальні заходи.

Про це в коментарі УНІАН повідомив архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря), передає Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на запитання, чому Філарет був присутній на з’їзді "Батьківщини", але не прийшов на форум до Порошенка, він відповів: "Патріарх зараз, як щороку, йде на профілактику. До Петра Олексійовича він прийшов на президентський прийом одразу після з’їзду, і своє привітання він передав через митрополита Епіфанія, який був присутній на форумі. Тому не треба тут шукати чорної кішки в темній кімнаті, особливо коли її там немає", - сказав він.

За словами Євстратія (Зорі), "позиція церкви є чіткою, і вона неодноразово засвідчена, що вибір належить народу України, і народ України має відповідально визначатися, бо церква не може бути церквою тієї чи іншої політичної сили".

"Бо не може бути такого, що якщо ви - за одну партію, то ви ходите в цей храм, а якщо ви - за ту партію, то ви ходите в той храм", - зауважив архієпископ.

Він наголосив, що в церкві мають знаходити своє місце прихильники різних політичних думок.

"Єдине, що наша позиція є державницькою - прихильники сепаратизму та руйнування української державності очевидно, що вони не зможуть себе комфортно почувати в українській церкві. Всі ті сили і, відповідно, політичні структури, які стоять на засадах державності, можуть розраховувати на те, що наші віруючі можуть висловитися на їхню користь", - додав Євстратій (Зоря).

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3109262
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору