EN|RU|UK
 Київські новини
  1839  52

 Кияни назвали найбільші проблеми в місті: парковки, дороги, утримання будинків

Найбільшою проблемою столиці кияни вважають організацію паркування автомобілів. За результатами дослідження, рівень незадоволеності цим аспектом життя в місті виявився рекордним: 85% киян оцінили організацію паркування як "погано" і "дуже погано".

Кияни особисто визначали задоволеність або незадоволеність певними аспектами життя. На основі результатів опитування вдалося визначити лідерів рейтингу незручностей: дороги і тротуари (62% респондентів оцінили їх як "дуже погано" і "погано"), надання комунальних послуг (58% "дуже погано" і "погано"), утримання будинків і дворів 56%. Завершує антирейтинг аспектів життя в місті благоустрій та озеленення території - 49% негативних відгуків.

Непогано кияни оцінюють наявність і доступність медичних закладів, шкіл і дитячих садків. Доступність медичної допомоги оцінюють як "добре" і "відмінно" 32% киян. А кількість і доступність шкіл та садочків - 28%.

"Приємно, що багато киян не лише можуть проаналізувати життя в столиці, а й висловили готовність змінювати місто на краще. Це вкотре доводить, що система управління в Києві вимагає системного переосмислення. Йдеться про необхідність відновлення районних рад, що дозволяють усім цим активним киянам прийти і стати, по суті, владою. Ці люди могли б конкретно вплинути на ті чи інші проблеми у своєму районі", - прокоментував результати дослідження один з організаторів опитування, голова депутатської групи "Київська команда" Сергій Гусовський.

"Участю в цьому опитуванні городяни показали свою готовність активно підключатися до роботи на благо міста, готовність ділитися інформацією та ініціювати зміни не тільки на словах, а й на ділі", - резюмувала одна з організаторів опитування, депутат Київради, член "Київської команди" Анна Сандалова.

Опитування киян проводилося в період з 01.11.2018 по 20.11.2018 серед користувачів мережі Facebook і шляхом телефонного опитування людей, які проживають у Києві або його передмісті. Загалом у дослідженні взяли участь 2483 людини. Статистична похибка вибірки не перевищує 2%.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3109036
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору