EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  6512  238

 Через трудову міграцію буде складніше платити пенсії і фінансувати науку і медицину, - ЗМІ

За словами директора Фонду Блейзера в Україні Олега Устенка, процес міграції буде призводити до негативних наслідків у соціальних сферах.

Населення України до 2050 року може скоротитися на 18 відсотків і досягти позначки 36 мільйонів осіб. Такі дані наводить ООН, повідомляється в сюжеті телеканалу "112 Україна".

Один із основних факторів виїзду - трудова міграція. Кількість українців, які виїхали за кордон у пошуках роботи, підраховує сайт ukrainianpeopleleaks.com. Таких людей з березня минулого року ресурс нарахував майже мільйон.

"Якщо емігрують люди, то це означає, що менше податків збирається в державний бюджет, це означає, що потенційно буде виникати додатковий тиск на бюджетну ситуацію. Це означає, що пенсії в майбутньому платити буде все складніше і складніше. Це означає, що виконувати медичні програми буде дедалі складніше і складніше. І фінансувати науку й освіту теж буде вкрай складно", - заявив Устенко.

Експерти зазначають, окрім високої оплати праці, українців стимулюють до міграції й інші фактори. Зокрема, прагнення до розвитку і відчуття безпеки за кордоном.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3108972
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору