EN|RU|UK
 Суспільство
  617  14
Матеріали за темою:

 Необхідно $21,1 млн, щоб забезпечити потреби сімей та дітей, які проживають уздовж лінії розмежування в Україні, - ЮНІСЕФ

Близько 500 тисяч дітей на сході України потребують невідкладного захисту та гуманітарної допомоги, у тому числі доступу до чистої питної води, безпечного середовища для навчання, якісної охорони здоров’я та психосоціальної підтримки

Згідно зі звітом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), регулярні обстріли критично важливої інфраструктури водопостачання, електропостачання та опалення обмежують доступ до питної води для 3,2 мільйона людей у Донецькій та Луганській областях, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

У 2018 році спостерігачі зафіксували 89 атак та обстрілів на об’єкти водопостачання, які призвели до травмувань дев’ятьох працівників. У той час, як у 2016 та 2017 роках не було зафіксовано таких випадків, у минулому році задокументували значний ріст інцидентів, які вплинули на працівників та водну інфраструктуру.

В ЮНІСЕФ зазначили, що діти не мають умов для безпечного навчання – тільки за період з січня до грудня 2018 року від обстрілів постраждали 16 навчальних закладів, а ще 50 закладів були тимчасово закриті, обмежуючи доступ дітей на отримання освіти.

ЮНІСЕФ потребує 21,1 мільйона доларів для забезпечення потреб уражених конфліктом сімей і дітей, що проживають у межах 20 кілометрів з обох сторін лінії розмежування.

Загалом ЮНІСЕФ заявляє, що йому необхідно 3,9 мільярда доларів для невідкладної допомоги 41 мільйону дітей у світі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3108918
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору