EN|RU|UK
 Політика України
  1760  50

 В Антикорупційний суд не пустили тих, хто переслідував активістів Майдану, - Порошенко

Вищий антикорупційний суд запрацює в Україні в 2019 році.

Про це заявив президент Петро Порошенко, виступаючи на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Новий суд запрацює вже цього року, і це свідчить, що боротьба з корупцією залишається стратегічним пріоритетом", - запевнив Порошенко.

При цьому він зазначив, що серед кандидатів на посади суддів Антикорупційного суду, які були відсіяні Громадською радою міжнародних експертів разом з Вищою кваліфікаційною комісією суддів, є, зокрема, судді, які переслідували учасників Євромайдану.

"Найближчим часом завершиться конкурс з формування Вищого антикорупційного суду. Громадська рада міжнародних експертів разом з Вищою кваліфікаційною комісією суддів відсіяли 42 з 113 розглянутих кандидатур. Серед тих, хто покинув конкурс, - судді, які переслідували учасників Майдану, кандидати із сумнівними доходами або етичними порушеннями", - додав Порошенко.

Також він зазначив, що Україна сьогодні поліпшила свої позиції в рейтингу міжнародної антикорупційної організації Transparency International, піднявшись на десять сходинок.

"Його оприлюднили буквально сьогодні вранці. Але незважаючи на прогрес, звичайно, незадоволений нашою спільною позицією. Навіть при тому, що ситуація стала краще, ніж у Росії, ми все ще сильно відстаємо від найближчих сусідів по Євросоюзу. Однак протягом чотирьох років кожен раз додаємо по кілька балів. Тому за п'ять найближчих років, зберігаючи такі темпи, наздоженемо найближчі до нас країни Європейського Союзу", - підкреслив глава держави.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3108850
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору