EN|RU|UK
 Політика України
  2617  41
Матеріали за темою:

 БПП і "Народний фронт" залишаються однодумцями на українському шляху, - Парубій виступив на форумі Порошенка

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив про те, що він і Петро Порошенко є однодумцями, тим самим підтримавши Порошенка на виборах президента України.

Про це Парубій заявив, виступаючи на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Минулого тижня українці відзначали 100-ліття акту об'єднання. 100 років тому найбільш безцінним здобутком наших героїчних попередників стало втілення 1000-літньої мрії - створення власної національної держави України. Як і 100 років тому, так і зараз ворог той самий, і зовнішній і внутрішній. Російська імперія зовні, смуток, популізм і отаманщина всередині. Як і тоді, головними союзниками української держави є її армія, церква та незнищенний, непокірний дух українського народу", - заявив Парубій.

"100 років тому український народ заплатив дуже високу ціну за створення незалежної держави. На жаль, тоді українським лідерам не вистачило єдності, щоб утримати країну. Через те, що лідери не змогли досягти згоди під час російської агресії, суспільство було розколоте, суспільство було отруєне псевдоідеями більшовицького популізму. Державу було втрачено. Більшовицькі популістські гасла та ідеологеми тоді були дуже популярні і їх широко використовував ворог, агітуючи військові підрозділи не вести війну, а повертатися додому, орати землю. Багато так і зробили, покинувши фронт і не підтримавши українську владу. Через 15 років ті, хто склав зброю і пішов орати землю, ховали в цю землю своїх убитих Голодомором дітей", - зазначив спікер ВР.

"Власна держава це не формальності. Через втрату держави українці пережили організований чужинцями геноцид, знищення української інтелігенції, духовенства", - акцентував Парубій.

"Сьогодні, як і 100 років тому, ми стоїмо перед тими самими викликами. Тільки цього разу ворог, зламавши зуби об українських воїнів, усі сили сконцентрував на розкол України зсередини. Ми добре засвоїли уроки нашої столітньої історії та зробили висновки. Ми більше не повторимо помилок. Ворог не врахував те, що вже виросло нове покоління українців-патріотів, покоління, яке не піддається ворожій пропаганді і вміє добре боротися з ворогом", - пояснив він.

"Щоб перемогти, прогнати ворога з усією української землі, нам потрібна єдність. Досягти її - це наше з вами завдання і відповідальність", - акцентував Парубій.

"Україна своєю боротьбою привела до геополітичних зрушень - зупинила агресію Путіна, об'єднала проти диктатора весь цивілізований світ. Даючи відсіч ворогу, ми будуємо сучасну українську державу. Ми не маємо права зупинитися. Це наш шлях, український шлях. За 5 років, від Майдану і до сьогодні, ми здійснили неймовірний прорив. У реалізації українського шляху ми були і є однодумцями - президент України Петро Порошенко, уряд України, Верховна Рада та наша коаліція Блоку Петра Порошенка і команди Народного фронту. Ми були і залишаємося однодумцями на українському шляху", - резюмував Парубій, подякувавши Порошенкові за безвіз, Томос і декомунізацію.

За словами спікера, йдеться не про боротьбу за посаду, а про боротьбу за незалежну державу і незворотність курсу в ЄС і НАТО.

"Ми більше не маємо права втратити Українську державу", - сказав він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3108838
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору