EN|RU|UK
 Політика України
  4723  128
Матеріали за темою:

 Бідність - наш ворог, можливо, не менший, ніж РФ, але найгірше вже позаду: криза відступає, - Порошенко. ВIДЕО

Під час переходу від боротьби за виживання до стабільного розвитку дуже важливо тримати правильну економічну стратегію.

Про це заявив президент Петро Порошенко, виступаючи на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Події останніх років, як у нашій країні, так і на світовій арені, засвідчили, що в України існує єдиний шлях зберегти нашу незалежність. Ми маємо стати великою європейською державою щасливих людей", - зазначив Порошенко, зауваживши, що українська економіка тільки відновила зростання, а кількість бідних людей у країні залишається досить великою.

"Мільйони українців з тривогою думають про сьогоднішній день і не впевнені в завтрашньому. Усвідомлюю, що пенсіонери переживають, насамперед про те, як вижити, тому що криза найсильніше вдарила по них. Я розумію тих батьків, які не можуть звести кінці в сімейному бюджеті", - акцентував президент.

"Ми справді про себе думаємо, що є однією з найбільш сумних і нещасних націй у світі", - зазначив Порошенко, додавши, що "як індивіди ми щасливі, але як спільнота нещасні".

"Змінити це є стратегічним завданням усіх гілок влади, інтелектуальної еліти та громадянського суспільства", - закликав він.

За словами Порошенка, "найгірше вже позаду".

"Економіка після спаду зростає 12 кварталів поспіль. Криза внаслідок війни, економічної агресії, торгової блокади з боку Росії відступає. Економічне зростання відкриває можливості для зростання матеріального благополуччя. Досягнувши макроекономічної стабілізації та відновлення зростання, ми нарешті створили підґрунтя для того, щоб почати наступ проти бідності. На мою думку, бідність - наш ворог, можливо, не менший, ніж країна-агресор Російська Федерація. Під час переходу від боротьби за виживання до стабільного розвитку дуже важливо тримати правильну економічну стратегію. Ефективна соціальна політика може базуватися лише на вільній ринковій економіці", - резюмував Порошенко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3108816
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору