EN|RU|UK
 Політика України
  14654  474
Матеріали за темою:

 Замість "Армія, мова, віра" основним змістом програми Порошенка стануть соціальні витрати, реформи в економіці і зовнішня політика, - Бутусов

На своєму висуненні кандидатом у президенти діючий Глава держави Петро Порошенко змінить стратегію. Замість "Армія, мова, віра" основним змістом виборів стане програма з акцентом на збільшення соціальних витрат, структурні реформи економіки і державного сектору, і зовнішню політику.

Про це у своєму блозі написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Бутусов зазначив: "Чому Порошенко змінює стратегію? Завтра Петро Порошенко буде висунутий на з'їзді кандидатом у президенти.

Замість "Армія. Віра. Мова" основним змістом виборів стане програма з акцентом на збільшення соціальних витрат, структурні реформи економіки і державного сектору, і зовнішню політику.

Соціологія показувала спочатку, що людей хвилює війна з Росією, низький рівень життя і боротьба з корупцією, пріоритети залишилися незмінними, а на численних зустрічах у центральній Україні в рамках Томос-туру виборці хотіли говорити не про віру, а про маленькі пенсії, високі тарифи на газ, нестачу робочих місць.

Порядком виборів стане боротьба за майбутнє. Слогани майбутнього, ідеологія змін. Країні потрібні структурні реформи й економіка, яка працює за звичайними загальноєвропейським стандартам, яка дозволяє залучати інвестиції та створювати робочі місця, потрібна турбота про людей зараз.

Президенту доведеться ступити на поле, куди він досі не ставав, сподіваючись, що перемога на виборах можлива без обговорення економічних і соціальних змін.

Думаю, багато правильних слів буде сказано.

Проблема в тому, що вибори будуть боротьбою не програм, а мобілізаційних проектів - хто яким чином залучатиме людей у комунікацію, у свій проект майбутнього.

А ось тут у Порошенка очевидні проблеми - його партія БПП за п'ять років просто розчинилася у владі, практично не вела системної роботи і в результаті замість посилення президента може просто добити його рейтинг своєю підтримкою. Тому Порошенку потрібна коаліція, позапартійне висування.

Що ж, подивимося, що скаже і що покаже президент".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3108714
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору