EN|RU|UK
 Суспільство
  4648  170

 Через трудову міграцію до 2050 року населення України може скоротитися на 18%, - Ukrainianpeopleleaks

В Україні стрімко зростає рівень міграції, адже кожну хвилину країну залишає дві людини.

Згідно з даними Організації об'єднаних націй, це може призвести до того, що до 2050 року населення України може скоротитися на 18%, до 36 млн осіб, повідомляє Обозреватель.

Так, тільки за період з 20 березня 2018 року по 28 січня 2019 року, з країни вже виїхав майже один мільйон українців. Ці дані підтвердив міністр закордонних справ Павло Клімкін, пише Ukrainianpeopleleaks.

"Країна ризикує остаточно перетворитися на край старих і дітей. Один з основних факторів виїзду - трудова міграція", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, головний наслідок трудової міграції для України - скорочення населення. Міністр соцполітики Андрій Рева зазначив, що в міграції перебуває 3,2 млн осіб, а проблема торкнулася 9 млн осіб (серед іншого дітей заробітчан).

Також стало відомо, що українських трудових мігрантів регулярно обманюють за кордоном, а країни Європейського Союзу - не виняток.

Зазначимо, що на думку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, повернутися в Україну трудових мігрантів підштовхне зарплата в 10 тис. гривень.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3108642
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору