EN|RU|UK
 Політика України
  3285  149

 Угода між Україною та Уругваєм про скасування віз набуває чинності 15 лютого, - МЗС

15 лютого 2019 року набуває чинності Угода між Кабінетом Міністрів України і урядом Східної Республіки Уругвай про взаємне скасування візових вимог, укладена 26 вересня 2018 у Нью-Йорку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт МЗС, відповідно до положень Угоди, громадяни України, які користуються паспортами громадянина України для виїзду за кордон (біометричними та небіометричними), можуть перебувати на території Східної Республіки Уругвай упродовж строку, що не перевищує 90 днів, який поновлюється на інший строк у 90 днів. Громадяни Уругваю, які користуються закордонними паспортами, можуть перебувати на території України протягом строку, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Громадяни України та Східної Республіки Уругвай, які мають намір в’їхати на територію держави іншої Сторони на строк, що перевищує 90 днів, незалежно від мети поїздки, повинні отримати візу в дипломатичному представництві або консульській установі держави іншої Сторони перед в’їздом на її територію.

Громадяни України та Східної Республіки Уругвай мають дотримуватись законодавства, що застосовується на території держави іншої Сторони під час свого в’їзду, перебування та виїзду.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3108434
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору