EN|RU|UK
 За кордоном
  6628  133

 "49% європейського ринку - це лижі, виготовлені в Україні. Просто скрізь стоїть назва австрійської фірми, а не країни, де розташовується виробництво", - посол в Австрії Щерба

Україна постачає в Європу дедалі більше не просто сировини, а готових товарів. Але вони не завжди маркуються як вироблені в нашій країні.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів посол України в Австрії Олександр Щерба.

За його словами, Україна поставляє до Австрії дуже різні товари. Асортимент може бути найнесподіванішим. Наприклад, австрійці купують наші іграшки, меблі та лижі.

"Україна зараз - головний постачальник лиж на європейському ринку. Не лише в Австрії, 49% європейського ринку - це лижі, виготовлені в Україні. Просто скрізь стоїть назва австрійської фірми-виробника, а не країни, де розташовується виробництво", - розповів посол.

Щерба поділився тим, як запропонував одному з найбільших австрійських виробників меблів звести його з мебельниками з України.

"Відповідь була такою: "Пане посол, ми вже давно з Україною щільно працюємо. І значна частина наших меблів виготовляється саме у вашій країні. Просто ми це не афішуємо"", - пояснив Щерба.

Про те, як змінити імідж України та зробити з неї бренд, який добре продаватиметься в Європі, читайте в інтерв'ю Олександра Щерби тут.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3108264
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору