EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  5271  27

 У Сенаті США представили резолюцію, що закликає посилити оборонну допомогу Україні

У Сенаті США представлено ​​ резолюцію, що закликає до посилення оборонної допомоги Україні та підтримує скасування газопроводу "Північний потік-2".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні посольства України в США у Facebook.

"У документі, внесеному до порядку денного Конгресу поточного скликання групою у складі майже семи десятків сенаторів від Республіканської та Демократичної партій, законодавці наполегливо закликають Президента США скористатися положеннями закону про "Бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони" для посилення потенціалу Збройних Сил України та надати через відповідні програми Державного департаменту і Пентагону додаткову безпекову підтримку нашій державі, особливо з метою зміцнення морських спроможностей України попереджувати та відбивати подальшу російську агресію", - йдеться в повідомленні.

Також Сенат закликає Президента США до невідкладного проведення спільної з американськими союзниками операції для забезпечення свободи навігації в Чорному морі з метою демонстрації підтримки міжнародно визнаних кордонів, двосторонніх домовленостей та принципу безпечного проходження суднами Керченською протокою та Азовським морем.

Крім того, сенатори звертаються до НАТО із закликом посилити присутність та спроможності Альянсу в Чорному морі, зокрема щодо моніторингу ситуації на морі та берегової оборони. Окремо законодавці закликають союзників і партнерів у Європі відмовити кораблям російських ВМС у заходженні в їхні порти для поповнення запасів та дозаправки.

У документі наголошується на тому, що санкції проти РФ, які є безпосереднім наслідком дій влади цієї країни, залишатимуться чинними та посилюватимуться, доки російська поведінка належним чином не зміниться.

Також сенатори вітають і підтримують резолюцію Європейського парламенту від 12 грудня 2018 р., яка засуджує російську агресію в Керченській протоці та закликає до скасування "Північного потоку-2" через його загрозу енергетичній безпеці Європи.

У Сенаті США представили резолюцію, що закликає посилити оборонну допомогу Україні 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3108227
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору