EN|RU|UK
 Політика України
  5285  283
Матеріали за темою:

 "Коельйо і Расмуссен не агітували за Тимошенко, а висловлювали привітання з'їзду, питання до них маніпулятивні", - "Батьківщина"

Зазначається, що після проведення 22 січня "Форуму єднання", в рамках якого партія "Батьківщина" висунула в президенти свою лідерку Юлію Тимошенко, були зафіксовані випадки "недостовірної і маніпулятивної подачі інформації в деяких ЗМІ".

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в коментарі прес-служби "Батьківщини" щодо відеоматеріалів, використаних на "Форумі єднання".

Прес-служба політсили підкреслює, що окремі ЗМІ неправильно трактували демонстрацію певних відеоматеріалів під час форуму, що "спричинило низку гучних заголовків та спростувань того, чого насправді не було".

"Зокрема, свої відеозвернення до з’їзду передали колишній Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, президент Європейської народної партії Жозеф Доль, колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі. Письмові привітання надійшли від Міжнародного демократичного союзу, Християнсько-демократичного союзу Німеччини тощо. Це – усталена світова практика, яка широко застосовується на партійних зібраннях України, інших країн Європи та світу. Ніхто з демократичних політиків не розглядає такі вітання як агітаційні матеріали на чиюсь користь. Саме тому у відповідь на маніпулятивні запитання вони і спростовують свою участь у виборчій агітації, не заперечуючи при цьому факту своїх привітань з’їзду", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Крім цих звернень, як зазначається, під час форуму було продемонстровано фільм про життєвий шлях Юлії Тимошенко.

"Фільм був зроблений і позиціювався як біографічний, і аж ніяк не агітаційний. До нього увійшли як сучасні, так і архівні кадри. У стрічці члени родини та відомі люди діляться своїми спогадами та враженнями про Юлію Тимошенко. Показ подібних матеріалів також є усталеною традицією під час висунень провідних політиків у всьому світі. Одним зі спікерів був і всесвітньо відомий письменник Пауло Коельйо. Інтерв’ю з ним було записано хорватським режисером Яковом Седларом у 2010 році під час зйомок документального фільму "Юлія". Саме він надав команді Юлії Тимошенко права на використання свого фільму та відзнятих до нього відеоматеріалів. У коментарі прес-службі Юлії Тимошенко режисер Яков Седлар розповів, що запис інтерв‘ю з Пауло Коельйо відбувся у 2010 році в Женеві (Швейцарія), у помешканні письменника. "Знаменитий літератор схвально відгукувався про Юлію Тимошенко в цьому інтерв‘ю і знав, що відзняте відео буде використане у документальному фільмі про неї. Він також знав, що крім нього в цьому фільмі беруть участь інші відомі люди, такі як Вацлав Гавел, Леонід Кравчук тощо. Український переклад цитат пана Коельйо є точним", – зазначив режисер", - зазначив режиссер.

"Партії "Батьківщина" шкода, що недобросовісна робота окремих журналістів, довільні інтерпретації та перекручування ними очевидних фактів призвели до враження, ніби команда Юлії Тимошенко вдалася до маніпуляцій і використала інтерв‘ю відомих людей як агітацію. Ми закликаємо представників ЗМІ до ретельної перевірки фактів у своїх публікаціях. Ми сподіваємося, що роз‘яснення прес-служби поставить крапку в цьому непорозумінні", - йдеться в повідомленні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3108116
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору