EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  1549  4

 Через дії власників "Росток Холдинг" не може виплатити податки і зарплати, - призначений АРМА в.о. гендиректора Сташук

Через протизаконні дії власників "Росток Холдингу" Віктора Купавцева і Віктора Кияновського підприємства агрокомпанії не можуть виплатити зарплати співробітникам і орендну плату за паями, а також сплатити податки до державного та місцевих бюджетів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Uaprom.info, про це повідомив Ігор Сташук, призначений 27 грудня Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), виконуючим обов'язки генерального директора "Росток Холдингу".

Він заявив: "Віктор Купавцев, Віктор Кияновський, а також відсторонене керівництво підприємств групи й окремі працівники, своїми умисними діями створюють передумови для несвоєчасної виплати заробітної плати, орендної плати за договорами оренди землі. Крім того, за відсутності будь-якої документації і доступу до програмного забезпечення, неможливо своєчасно підготувати та подати до контролюючих органів звітність, розрахувати і сплатити в бюджет податки та інші обов'язкові платежі".

Зокрема, за його словами, Купавцев і відсторонені АРМА керівники відмовилися передати новому менеджменту документацію та печатки підприємств, надати доступ до програмного забезпечення для ведення обліку, підготовки та здачі звітності, забезпечити передачу активів і зобов'язань підприємств групи. При цьому висунули умови, що зроблять це лише в разі відвантаження арештованого зерна на користь невідомих осіб і зняття охорони з підприємств групи. А 17 січня Купавцев у супроводі 17 тітушок незаконно, силою захопив головний офіс "Росток-Холдинг". За цим фактом було написано заяви в Національну поліцію і АРМА.

Як зазначається, увечері 18 січня Купавцевим також була зроблена чергова спроба внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб недостовірних даних про керівника ТОВ "Росток-Холдинг". Однак внаслідок активної протидії з боку АРМА ця спроба провалилася.

"Купавцев, Кияовський і підконтрольні йому особи навмисне створює ситуацію, за якої у них була б можливість спотворити реальний стан речей і звинуватити нове керівництво і АРМА в неефективному управлінні. Тільки в такому створеному ними хаосі вони можуть сподіватися на те, що вчинені ними злочини (розкрадання арештованого зерна, привласнення документів і печаток, протидія законній господарській діяльності, незаконне проникнення в житло та ін.) хоч на час залишаться без належної уваги"- заявив Сташук.

Він також висловив упевненість, що новий топ-менеджмент "Росток Холдингу" за сприяння АРМА подолає саботаж, організований Купавцевим і Кияновським, і найближчим часом стабільна робота агрокомпанії буде відновлена, а зобов'язання перед трудовим колективом, пайовиками і державою будуть виконані в повному обсязі.

Зазначимо, 29 грудня 2018 року АРМА тимчасово відсторонило від займаних посад керівників та підписантів всіх підприємств групи "Росток-холдинг" і призначило нових керівників. Це було зроблено для виконання рішення Харківського районного суду Харківської області від 30 листопада 2018 року про передачу в управління АРМА корпоративних прав всіх підприємств, що входять до групи "Росток Холдинг", а також самої компанії ТОВ "Росток Холдинг".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3107420
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору