EN|RU|UK
 Політика України
  2758  186
Матеріали за темою:

 Ми чітко і цілеспрямовано рухаємось в ЄС і НАТО, - Порошенко на зустрічі з іноземними дипломатами

Петро Порошенко на щорічній зустрічі з іноземними дипломатами заявив, що поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з ЄС є "нашим дороговказом повномасштабної економічної інтеграції до спільного європейського ринку".

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

"Ми впевнено йдемо своїм шляхом. Це шлях побудови демократичної, правової, європейської держави, яка чітко і цілеспрямовано прямує до членства в Європейському Союзі і НАТО. Це шлях нашого національного консенсусу, національної ідеї. І з цього шляху, я впевнений, ми вже не звернемо", - сказав Президент

"Україна успішно впроваджує докорінні зміни у сфері безпеки і оборони держави. Українська армія вже увійшла у десятку найпотужніший армій Європи. А прийнятий у минулому році закон про національну безпеку ще більш швидкими темпами наближатиме нас до стандартів НАТО", - додав він.

Президент підкреслив, що пріоритет членства в ЄС і НАТО буде зафіксований безпосередньо в Конституції. "Сподіваюся, що цю мою ініціативу ближчим часом у другому читанні підтримає український Парламент. Це стане нашим додатковим запобіжником проти будь-яких спроб реваншу", - зазначив Петро Порошенко.

Президент також подякував Сполученим Штатам та іншим стратегічним партнерам України за підтримку та допомогу нашій країні.

"В Україні високо цінують трансатлантичне лідерство Вашингтону у питанні протидії російській агресії та підтримки України. Без перебільшення історичним стало рішення надати Україні "Джавеліни". Психологічний ефект захистив, врятував десятки життів українців.. Це надало довгоочікуваний сигнал і для наших партнерів", - зазначив Президент.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3106839
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору