EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  10979  137

 Росія заборонила ввезення низки товарів із України

Росія заборонила ввезення на свою територію товари, країною походження яких є Україна або які переміщуються через територію України.

Відповідну постанову від 29 грудня опубліковано на сайті російського уряду, передає Цензор.НЕТ.

"Основний обсяг товарів, щодо яких запроваджено заборону, відноситься до категорії промислових. У список також включені сільськогосподарська продукція, сировина і продовольство", - наголошується в повідомленні.

В уряді РФ зазначили, що Україна періодично вводить санкційні обмеження як щодо російських фізичних і юридичних осіб, так і щодо конкретних російських товарів.

"З моменту введення заходів щодо заборони імпорту з Росії окремих видів сільськогосподарських товарів український списку санкцій було розширено на 18 видів продукції, в тому числі агропромислової продукції, продукції хімічного комплексу, шиферу, цементного клінкеру", - зазначається в повідомленні. 

Скасування цих санкцій можливе за умови, що Україна скасує обмежувальні заходи, введені раніше відносно конкретних російських товарів, заявили в уряді РФ.

Зазначається, що постанову внесено Мінекономрозвитку відповідно до указу президента Росії від 22 жовтня 2018 року "Про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юридичних осіб Російської Федерації".

Зокрема, в переліки заборонених до ввезення в Російську Федерацію товарів, країною походження чи країною відправлення яких є Україна або ті, які переміщуються через територію України увійшли: пшениця, масло, екстракти та соки з м'яса, риби або ракоподібних, молюсків або інших водяних безхребетних, готова або консервована риба; ікра осетрових та її замінники, виготовлені з ікринок риби, кондитерські вироби з цукру (включаючи білий шоколад) що не містять какао, шоколад  та інші готові харчові продукти з вмістом какао, хліб, борошняні кондитерські вироби, тістечка, печиво та інші хлібобулочні та борошняні кондитерські вироби, що містять або не містять какао; вафельні пластини, порожні капсули, придатні для використання в фармацевтичних цілях, вафельні облатки для запечатування, рисовий папір та аналогічні продукти.

Крім цього в списку овочі, фрукти, горіхи та інші їстівні частини рослин, приготовлені або консервовані з додаванням оцту чи оцтової кислоти, томати, приготовлені або консервовані без додання оцту чи оцтової кислоти, овочі, приготовлені або консервовані без додання оцту чи оцтової кислоти, заморожені, крім продуктів товарної позиції; джеми, желе фруктове, мармелад, пюре фруктове або горіхове, паста фруктова або горіхова, отримані шляхом теплової обробки, зокрема  з додаванням цукру або інших підсолоджувальних речовин. У списку також пиво солодове, вина виноградні натуральні, включаючо з кріпленими; спирт етиловий неденатурований з концентрацією спирту менш як 80 об. відсотків; спиртові настоянки, лікери та інші спиртні напої.

Серед промислових товарів до переліку потрапили: галька, гравій, щебінь, вапняк, доломіт та інші вапнякові камені.

Крім цього миючі засоби, грілки і грілки комбіновані, папір і картон, шпалери та аналогічні настінні покриття.

Тут же котли парові або інші парогенеруючі котли, турбіни на водяній парі та інші парові турбіни, сівалки, саджалки та машини для пересадження, установки доїльні та обладнання для обробки та переробки молока, машини і механізми для приготування кормів для тварин, машини для очищення, сортування або калібрування насіння, зерна або сухих бобових культур; обладнання для виробництва хлібобулочних виробів, обладнання для цукрової промисловості, коробки передач, двигуни і генератори електричні, проводи й різні кабелі.

Також в списку - жіночі гігієнічні прокладки і тампони, дитячі пелюшки і підгузки та аналогічні вироби, з будь-якого матеріалу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3104595
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору