EN|RU|UK
 Політика України
  55736  951

 Хоч із чортом лисим готовий домовитися, - Зеленський про те, як закінчив би війну з РФ

Український актор, шоумен Володимир Зеленський вважає, що для вирішення війни з РФ доведеться вести переговори з Росією, зокрема, з Володимиром Путіним. Воєнний варіант звільнення окупованих територій він категорично відкидає.

Український актор, шоумен Володимир Зеленський в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону розповів про своє бачення вирішення ситуації з російською агресією, передає Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на запитання, чи зможе Зеленський закінчити війну з РФ, якщо його оберуть президентом, і як, він відповів: "Поміркуймо. А які є шляхи? Які взагалі є форми? Мінські угоди не працюють. Правильно? Правильно. Йти туди війною? Я взагалі проти. Тому що я така людина. Я, можливо, жорсткий як керівник у "Кварталі", але я дуже ліберальний. Я взагалі вважаю, що вся ця тема, всі ці шматки землі, я вважаю, про людське життя. Взагалі все. Тому, я б взяв людське життя і поставив, ось наша мета - збережемо людей. Тому будь-який варіант ... Ми туди підемо армією ... Я відкидаю цей варіант.

"Доведеться говорити. Ну доведеться говорити, хочемо ми не хочемо, через себе, хоч з чортом лисим готовий домовитися, аби не вмирала жодна людина. Я вважаю, що це хоча б перший крок. Перший крок - припинити стрілянину і розвивати свою країну", - додав Зеленський.

На запитання, чи уявляє він собі переговори у форматі Путін-Зеленський, шоумен відповів: "З росіянами? Я не думаю, що він тільки один. Я думаю, що є група. Я думаю, що група наших людей з України повинні зустрічатися з групою людей з Кремля. Тому що вони ж поставили в "ДНР" і "ЛНР", який сенс з ними говорити, якби ті вирішували - треба було з ними говорити. А так який сенс. Треба говорити з цими".

Також Зеленський розповів, як би він вів переговори з "чортом лисим": "Легко. Треба говорити все дуже просто. Що ви хочете? Ваші умови, чом ви до нас прийшли? Написали пункти "шо треба, хлопці". Потім б я взяв ці пункти, чесно кажучи, мир же потрібен на наших умовах. А ось наші пункти. Десь посередині б зійшлися. Дуже просто вирішити що. Не вирішуй сам. Не роби з себе найрозумнішого. Завжди знайдеться найрозумніший, завжди знайдеться людина професійніша за тебе. Візьми цей список, виступи по телевізору. Люди, ось список, а ось наш список. А ось вони йдуть на це. А далі люди, а вам надалі говорю: я вважаю, що треба так, але як і вибори президента, всі рішення на вас. Ось вам референдум, не хочете. Нам би сказали, та так через депутатів, поки ти проведеш референдум ... Так все просто. Та не треба нічого через ваших депутатів. Нам треба вирішити питання, так. Депутати, не хочете референдум, не даєте нам цю можливість. Гуляєте. Онлайн - по телевізору, хлопці, нам треба хоча б знати результат, що думають люди. Люди тобі голосують, однозначно "за", однозначно "проти" не буде, але буде якась історія. Утвердилися і пішли жити".

На питання, чому Петро Олексійович не робить цього, шоумен відповів: "Ну я не знаю, у мене немає відповіді. Я ж тобі сказав, я пішов на хороший фільм, а потрапив на середній. Я так вважаю. Я думаю, що він дуже розумна людина, яка більшу частину часу витрачає на інші справи. У мене таке є дуже шанобливе до нього зараз пояснення".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3104020
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 10 з 10
<<<2 3 4 5 6 7 8 9 10
Сторінка 10 з 10
<<<2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
 
 
 
 
 вгору