EN|RU|UK
 Політика України
  4462  48
Матеріали за темою:

 Турчинов і командування ВМС хочуть активно діяти в Азовському морі, і в цьому вони мають рацію, - Клименко

Незважаючи на меншу кількість кораблів в Азовському морі Україна має продовжувати активні дії, переведення туди 2 бронекатерів ВМС України значно знизило кількість перевірок суден погранохраной ФСБ.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук пише журналіст Андрій Клименко, інформує Цензор.НЕТ.

"Дійсно, на Азовському морі є тотальна перевага РФ у корабельному і катерному складі. Близько 30 кораблів з артилерійським озброєнням і ще стільки ж чи більше катерів із крупнокаліберними кулеметами, а у нас таких відповідно 3 і 7 (або 8). І що тепер? Капітулювати? Чи все ж проводити активні дії з використанням своїх малих сил? Турчинов закликає саме до цього. І в цьому підході, який до речі сповідує командування ВМСУ, він, на мою думку, абсолютно має рацію. Зауважимо, що поки ще діє Договір 2003 року щодо Азовського моря і Керченської протоки, це треба використовувати", - написав Клименко.

За даними журналіста, з появою на Азовському морі у вересні 2018 року лише двох маленьких, але малопомітних для радарів, артилерійських катерів ВМС України і їхні активні дії (разом із катерами Маріупольського загону морської охорони) із супроводу торгових суден, що йдуть в (з) Маріуполя і Бердянська, повністю припинили резонансні затримання у відкритому морі. Динаміка зупинки суден для огляду кораблями і катерами Берегової охорони ФСБ РФ під час руху в Азовському морі після шаленого зростання влітку показала різке і стабільне зменшення восени: травень - 21; червень - 25; липень - 40; серпень - 14; вересень - 8; жовтень - 2; листопад - 0; з 1 по 15 грудня 2018 - 0...

Турчинов і командування ВМС хочуть активно діяти в Азовському морі, і в цьому вони мають рацію, - Клименко 01

"Зазначимо, що особливо зухвалі затримання суден берегової охорони ФСБ РФ за декілька миль від української берегової лінії, майже на бердянських пляжах, які багаторазово фіксувалися нами в травні-серпні 2018 року, з вересня 2018 теж припинилися. І це теж наслідок активної роботи дуже невеликих сил катерів ВМСУ і Морської охорони ДПСУ", - пише журналіст.

Турчинов і командування ВМС хочуть активно діяти в Азовському морі, і в цьому вони мають рацію, - Клименко 02

"Так, на морі ми ще дуже слабкі в засобах. Але є сильні духом військові моряки, які мріють помститися РФ за Крим. Так, якщо ти ведеш активні операції і ризикуєш - у тебе можуть бути втрати, тому що це війна і все передбачити неможливо. Але альтернатива тільки одна - поставити на прикол або в музей навіть нові військові кораблі, і чекати, коли російський десант прийде до українського узбережжя не тільки Азовського, а й Чорного морів. До речі, те ж саме - поставити на консервацію - можна за аналогією зробити і з танками. Тому що без розумної активності на морі, яка має бути підтримана з берега і повітря, ми врешті-решт зазнаємо поразки на суші", - зазначив Клименко.

Турчинов і командування ВМС хочуть активно діяти в Азовському морі, і в цьому вони мають рацію, - Клименко 03Турчинов і командування ВМС хочуть активно діяти в Азовському морі, і в цьому вони мають рацію, - Клименко 04

Турчинов і командування ВМС хочуть активно діяти в Азовському морі, і в цьому вони мають рацію, - Клименко 05
Турчинов і командування ВМС хочуть активно діяти в Азовському морі, і в цьому вони мають рацію, - Клименко 06

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3103464
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору