EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  1278  43

 Надання Україні фінансової підтримки з боку МВФ і Світового банку - сигнал для іноземних інвесторів, - посольство України в США

МВФ і Світовий банк затвердили виділення Україні фінансової підтримки для продовження реалізації важливих реформ, що є вагомим сигналом для іноземних інвесторів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби посольства України в США.

У відомстві зазначили, що 18 грудня стало важливим днем ​​для забезпечення фінансової стабільності та продовження економічного зростання України.

"Сьогоднішні рішення є підтвердженням довіри з боку міжнародних партнерів до обраного курсу України - забезпечення економічного зростання шляхом проведення структурних реформ. Вони є важливим сигналом іноземним інвесторам, що в економіку України можна і потрібно вкладати гроші", - йдеться в повідомленні.

Також у посольстві нагадали, що рада директорів Світового банку затвердила виділення Україні 750 млн дол. фінансових гарантій на реалізацію політики розвитку, що сприятиме імплементації ключових реформ, зокрема у фінансовому та енергетичному секторах, сфері охорони здоров’я та пенсійного забезпечення, а також сільському господарстві.

Як повідомлялося раніше, у Вашингтоні, в штаб-квартирах Міжнародного валютного фонду та Світового банку, відбулися засідання рад директорів цих фінансових організацій, на яких затверджено виділення Україні фінансової підтримки для продовження реалізації важливих реформ.

Рада директорів МВФ затвердила нову 14-місячну програму співробітництва з Україною у форматі Stand-by (на суму 3,9 млрд дол.), яка спрямована на продовження надійної макроекономічної політики, а також реалізацію важливих реформ, що сприятимуть залученню інвестицій та більшому економічному зростанню.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3103067
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору