EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  8319  242

 МВФ погодив програму допомоги Києву: $3,9 млрд на 14 місяців

Президент України Петро Порошенко оприлюднив інформацію про те, що МВФ погодив програму виділення Україні допомоги на 14 місяців на суму $3,9 млрд

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

У повідомленні зазначається: "Ще одна гарна новина – як і домовлялися з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард, Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила програму допомоги stand-by для України на 14 місяців на загальну суму 3,9 млрд доларів США. Схвалено і рішення про виділення у рамках цієї програми першого траншу на 1,4 млрд дол США, що відбудеться вже найближчим часом.

Це рішення Фонду є ще одним важливим сигналом про визнання нашого беззаперечного прогресу у макроекономічній стабілізації та доказом успіху в реформаторських зусиллях.

Такі рішення провідних світових фінансових інституцій забезпечують сталість нашого впевненого руху і зміцнюють стійкість України на фоні складних внутрішніх і зовнішніх викликів. Впевнено крокуємо далі!"

Як повідомляється в прес-релізі Фонду, нова програма SBA забезпечить підтримку економічної політики влади в 2019 році і зосередиться на утриманні макроекономічної та фінансової стабільності. Пріоритетами програми є:

- збереження бюджетної консолідації і подальше зниження держборгу;

- подальше зниження інфляції за збереження гнучкого обмінного курсу;

- зміцнення фінансового сектору, сприяння в поверненні активів і відновлення банківського кредитування;

- просування комплексу структурних реформ, особливо у сфері поліпшення податкового адміністрування, приватизації та управління.

"Нова програма SBA забезпечить опору економічній політиці влади в майбутньому році, збереже прогрес в економічній політиці за останні роки, і прокладе шлях до більш стійкого зростання. Разом з підтримкою Світового банку і Європейського Союзу нова програма співпраці допоможе Україні заповнити її фінансові потреби", - цитується в повідомленні перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон.

За його словами, окремим пріоритетом нової програми є подальший прогрес в антикорупційних реформах.

"Пріоритети (нової програми. - Ред.) охоплюють введення в дію Антикорупційного суду, приватизацію великих держпідприємств, спрощення регулювання, а також просування в напрямку земельної реформи", - сказав він.

Варто зазначити, що це вже 10-та програма співпраці України з МВФ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3103055
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору