EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  3619  150

 "Цей центр зараз - найкращий в Україні", - Порошенко відвідав Центр матері та дитини ім. Руднєва в Дніпрі. ФОТОрепортаж

Перебуваючи з візитом у Дніпрі, президент України Петро Порошенко відвідав відкритий минулого тижня новий хірургічний корпус Центру матері та дитини ім. Руднєва.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ОДА.

На думку президента, новий корпус відповідає новітнім світовим стандартам медицини.

"Цей центр зараз - найкращий в Україні. Раніше, щоб отримати послуги такого рівня, треба було їхати за кордон. Тепер медичну допомогу надаватимуть кваліфіковані фахівці тут, у Дніпрі. Раніше не було необхідного обладнання, і діти, які народилися з проблемами, були де-факто приречені. Сьогодні можна зайти в операційну, де стоїть найсучасніший в Україні ангіограф. Це, зокрема, результат децентралізації, завдяки якій місцеві бюджети отримують гроші. Це результат зусиль обласної влади та державного фонду регіонального розвитку", - зазначив Порошенко.

Як заявив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, відтепер доступ до сучасних світових стандартів медицині мають і діти Дніпропетровщини.

"У лікарні Руднєва є обладнання, яке відповідає останньому слову техніки. А головне - якнайшвидшому одужанню дітей сприятиме обстановка, максимально наближена до домашньої. І справа не у "веселому" дизайні палат або наявності в них туалетів та душових. Коли цілодобово поруч мама - відступає будь-яка хвороба", - сказав губернатор області.

Цей центр зараз - найкращий в Україні, - Порошенко відвідав Центр матері та дитини ім. Руднєва в Дніпрі 01
Петро Порошенко, Ігор Македонський, Валентин Резніченко

Головна гордість хірургів - сучасні операційні. В них досягнуто максимальної стерильності - завдяки ламінарним потокам і спеціальним фільтрам. Висока швидкість потоку повітря знижує ризик інфікування до мінімуму. Всі двері в операційних - із сенсорами. Їх можна відчинити, не торкаючись кнопки. Стіни в операційному блоці - з антибактеріальним покриттям.

Сучасне обладнання дозволяє оперувати найменших новонароджених - вагою від 400 грамів. Тут встановлено новітні наркозні станції - зі штучною вентиляцією легенів. Є й остання модель апарату штучного кровообігу. Операційна лампа - з відеокамерою. Тепер консиліум можна проводити в режимі онлайн. Уперше дитяча лікарня області має ангіограф. З ним можна обходитися без відкритого втручання в роботу серця і проводити найтонші нейрохірургічні операції.

Цей центр зараз - найкращий в Україні, - Порошенко відвідав Центр матері та дитини ім. Руднєва в Дніпрі 02
Відділення інтенсивної терапії - як у найкращих лікарнях Європи. Ліжка - з підігрівом. Замість звичних тумб - сучасні консолі.

Як наголошується, вперше дитяча лікарня області має свою кардіохірургію. А ще - ортопедію і травматологію, відділення реконструктивно-пластичної хірургії, захворювань голови і шиї.

"Наші лікарі їздили до Європи - вивчали досвід зарубіжних колег, щоб потім передові ідеї втілити у себе вдома. Тепер зможемо допомогти дітям із численними порушеннями. Їх не треба буде перевозити в інші клініки України або за кордон. Все - в одній лікарні", - сказав в. о. головного лікаря Центру здоров'я матері та дитини ім. Руднєва Ігор Македонський.

Шестиповерхову будівлю дитячої хірургії звели за кошти обласного бюджету.

"Новий хірургічний корпус Центру матері та дитини ім. Руднєва - це дитяча клініка з унікальними можливостями. Усередині все відповідає надсучасним світовим стандартам. Втілення хірургії майбутнього в звичайній обласній лікарні стало можливим завдяки децентралізації. Реформа, ініційована президентом України Петром Порошенком кілька років тому, вже принесла свої плоди. Зараз регіон має достатньо ресурсів для втілення наймасштабніших проектів у соціальній сфері. Серед них - і побудоване хірургічне відділення", - зазначив Резніченко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3102866
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору