EN|RU|UK
 Суспільство
  2443  30
Матеріали за темою:

 Підрозділи ЗС України, відповідальні за кібербезпеку, перейшли на бойовий режим роботи, - Рапко

Підрозділи кібернетичної безпеки Збройних сил України (ЗСУ) перейшли на бойовий режим роботи. Їхні основний напрямок діяльності - кібероборона держави.

Про це повідомив начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Володимир Рапко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони.

"У загальній системі кібербезпеки держави Збройні Сили України займають одне із провідних місць. Відповідними підрозділами була налагоджена повна взаємосумісність і взаємодія з суб’єктами забезпечення кібербезпеки в Україні. З оголошенням на території 10 областей України правового режиму воєнного стану ця співпраця тільки поглибилась. Підрозділи ЗС України, відповідальні за кібербезпеку, перейшли на бойовий режим роботи", — розповів генерал-майор Володимир Рапко.

За його словами, основним напрямком діяльності підрозділів кібербезпеки є кібероборона держави. "Зокрема, це захист інформаційно-телекомунікаіційних систем ЗСУ від зовнішніх та внутрішніх загроз", - наголосив Володимир Рапко.

Він зазначив, що, починаючи з 2014 року, зафіксовано інтенсивне збільшення кількості кібератак різного ступеня складності, направлених на порушення функціонування системи управління та зв’язку ЗС України. Підрозділами кібербезпеки вироблені чіткі алгоритми реагування на різноманітні випадки кібернетичних загроз чи атак. Як правило, це DDoS атаки на системи й розповсюдження шкідливого програмного забезпечення.

Найбільше атак відбувається з території Росії, але також можуть використовуватись майданчики союзних нам країн для проведення кібератаки, що ускладнює остаточну ідентифікацію.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3102822
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору