EN|RU|UK
 Політика України
  497  24
Матеріали за темою:

 Спецпредставник Генерального секретаря Ради Європи в Україні Брійя закликав прийняти законопроект про адвокатуру №9055: реформа адвокатури не менш важлива, ніж судова

Реформа адвокатури є не менш важливою, ніж судова реформа, і запропонований проект Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" № 9055 відповідає вимогам європейського законодавства.

Про це заявив під час конференції "Роль Верховного Суду в забезпеченні прав і свобод людини" Спеціальний представник Генерального секретаря Ради Європи в Україні Режі Брійя 14 грудня у Києві.

У своєму виступі Режі Брійя визначив ключові досягнення судової реформи. Серед них він назвав деполітизацію процедур призначення та звільнення суддів, трансформацію чотириланкової судової системи у триланкову, де Верховний Суд є найвищим судом.

"Зараз в активній фазі - інші складові реформи, зокрема, законопроект про адвокатуру № 9055, який отримав схвальну оцінку експертів Ради Європи. Ми дуже рекомендуємо всім, хто бере участь у цих процесах, довести свою роботу до кінця та ухвалити цей закон", - підкреслив Спеціальний представник Генерального секретаря Ради Європи в Україні.

Він наголосив, що реформа адвокатури є не менш важливою, аніж судова реформа.

"Важливо, аби професія адвоката забезпечувала верховенство права, демократію та дотримання прав людини. Законопроект №9055 відповідає вимогам європейського законодавства. Усі реформи складно впроваджувати, але це є елементом демократичного процесу. Я сподіваюся, що цю реформу буде прийнято і впроваджено дуже швидко", - наголосив посадовець.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3102391
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору