EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  780  26

 На розвиток освіти в Києві спрямують понад 52 млрд грн на наступні 5 років

Постійна комісія з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Київської міської ради планує направити на розвиток освіти терміном на наступні п'ять років понад 52 млрд грн.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомили в Київській міській раді.

"На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту депутати підтримали проект міської цільової програми "Освіта Києва на 2019-2023 роки", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, основний акцент зроблено на доступності та відкритості освіти, в тому числі інклюзивної та спеціальної. Також планується розвиток нового освітнього простору. У найближчі п'ять років місто також сконцентрується на фінансовій, кадровій, академічній та організаційній автономії навчальних закладів.

У мерії зазначають, що увага буде приділятися також дошкільній та позашкільній освіті. Загалом програма складається з 11 підпрограм. Документ, окрім того, підтримала постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

"Загальний обсяг коштів, необхідних на реалізацію програми, становить трохи більше ніж 52 мільярди гривень. Я нагадую, що це на всі 5 років. На 2019, зокрема, планується направити 9,1 мільярда гривень. 10 млрд - на 2020 рік, 2021 рік , і по 11 млрд - на 2022, 2023 роки. Звичайно, протягом зазначеного терміну цифри можуть бути відкориговані. З огляду на тенденцію минулих років, сума, за можливістю, буде тільки збільшуватися", - повідомив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Своєю чергою голова постійної комісії міськради з питань освіти Ганна Старостенко зазначила, що в умовах реформування освіти значна увага приділятиметься професійному розвитку педагогів.

"Учитель вимагає безперервного вдосконалення. Протягом 2016-2018 років кількість працівників галузі, які підвищували кваліфікацію в інституті післядипломної освіти, збільшилася вдвічі - до 13,6 тис. осіб. Така динаміка зберігатиметься протягом наступних 5 років. Тільки в умовах впровадження "нової української школи" щорічно додатково потребуватимуть навчання педагогічні працівники, які працюватимуть у початковій школі - не менше 5 тис. педагогів до 2020 року і 10 тис. - з 2021 року", - зазначила вона.

Також наголошується, що міську цільову програму "Освіта Києва. 2019-2023 роки" депутати мають розглянути на одному із засідань Київради.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3101643
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору