EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1954  81

 У Дніпрі завершено будівництво сучасного хірургічного корпусу лікарні матері і дитини, - Голик

Радник губернатора Дніпропетровської області Юрій Голик повідомив, що облдержадміністрація регіону завершила будівництво нового хірургічного корпусу Спеціалізованого центру матері та дитини ім.Руднєва в Дніпрі.

"Ми побудували новий хірургічний корпус на місці руїн будівлі 1912-го року поряд з відкритим рівно рік тому президентом України Петром Порошенком педіатричним корпусом цієї лікарні", - підкреслив Голик.

У цьому шестиповерховому корпусі встановили ламінарну систему подачі повітря в операційні і суперсучасні наркозні системи в кожній з них.

"Така ж наркозна система використовувалася кілька тижнів тому в США під час операції малюкові вагою 400 грамів", - сказав радник губернатора.

У новому корпусі встановлено абсолютно нове обладнання у відділеннях кардіохірургії, ортопедії і травматології. Зокрема, ОДА купила ангіограф (апарат для дослідження кровоносних судин).

Голик також повідомив, що в новому корпусі розташовані басейн і спортивний зал. У приміщеннях лікарні зроблені підйомники на входах для інвалідів, в тому числі в басейні - для дітей з особливими потребами.

Лікарня стала повністю "електронною" - всі історії хвороб, дані обстежень, переміщення пацієнта зберігаються в комп'ютерній базі даних.

"Яскраві і великі коридори, малюнки на стінах, дитячі куточки з іграшками, книжками, комфортні палати, красиві таблички і покажчики. Все це вже увійшло в норму для медичних установ, які ми будуємо або реконструюємо", - розповів Голик.

У Дніпрі завершено будівництво сучасного хірургічного корпусу лікарні матері і дитини, - Голик 01
У Дніпрі завершено будівництво сучасного хірургічного корпусу лікарні матері і дитини, - Голик 02
У Дніпрі завершено будівництво сучасного хірургічного корпусу лікарні матері і дитини, - Голик 03
У Дніпрі завершено будівництво сучасного хірургічного корпусу лікарні матері і дитини, - Голик 04

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3101138
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору