EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1926  29

 Провідні юридичні фірми підтримали законопроект №9055 "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"

Адвокати понад 20 провідних адвокатських об`єднань, національних та міжнародних юридичних фірм висловили свою підтримку проекту Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" №9055.

Про це йдеться в спільному зверненні до Голови Верховної Ради України та народних депутатів юридичної фірми AVELLUM, юркомпанії "Алексєєв, Боярчуков і партнери", адвокатського об'єднання "АнГард", юрфірми "Антіка", адвокатського об'єднання "Юрфірма Аріо", адвокатського об'єднання Arzinger, адвокатського об'єднання "Астерс", Адвокатського об'єднання "БобровнІков, Іванюк та партнери", міжнародної юрфірми DLA, патентно-юридичної агенції "Дубинський і Ошарова", адвокатського об'єднання "Юрфірма ЕКВО", адвокатського об'єднання "Юрфірма Ільяшев і партнери", юрфірми "Салком", юрфірми "СiЕмЕс Камерон МакКенна ЕлЕлСі", Міжнародної юридичної фірми "Baker & McKenzie", адвокатських об'єднань "VB Partners", "КМ Партнери", "Коннов і Созановський", "Мельник, Кухнюк і Партнери", юридичної групи LCF, міжнародної юрфірми Kinstellar, юркомпанії Moris Group.

У зверненні зазначається, що законопроект № 9055 відповідає загальновизнаним міжнародним стандартам, суттєво вдосконалює засади організації та діяльності адвокатури та дозволяє забезпечити її прогресивний розвиток в інтересах суспільства і цілях справедливого правосуддя.

Провідні юридичні фірми підтримали законопроект №9055 Про адвокатуру та адвокатську діяльність 01
Провідні юридичні фірми підтримали законопроект №9055 Про адвокатуру та адвокатську діяльність 02
Провідні юридичні фірми підтримали законопроект №9055 Про адвокатуру та адвокатську діяльність 03
Провідні юридичні фірми підтримали законопроект №9055 Про адвокатуру та адвокатську діяльність 04
Провідні юридичні фірми підтримали законопроект №9055 Про адвокатуру та адвокатську діяльність 05
Провідні юридичні фірми підтримали законопроект №9055 Про адвокатуру та адвокатську діяльність 06
Провідні юридичні фірми підтримали законопроект №9055 Про адвокатуру та адвокатську діяльність 07

Законопроект, зокрема:

  • суттєво розширює професійні права та гарантії, які дозволять адвокатам бути дієвими захисниками своїх клієнтів та рівноправними учасниками судового процесу;
  • впроваджує правила доступу до професії без корупційних ризиків;
  • передбачає збалансовану систему дисциплінарної відповідальності;
  • направлений на побудову сильної та незалежної системи адвокатського самоврядування.

Автори звернення також зазначають, що законопроект 9055 вперше в історії української адвокатури пропонує надати самостійність та реальні повноваження регіональним органам адвокатського самоврядування, які є найближчою ланкою до адвокатів. Всі адвокати матимуть реальне, а не декларативне право брати участь у самоврядуванні.

Нагадаємо, що минулого тижня із підтримкою законопроекту виступила громадська організація "Трансперенсі Інтернешнл Україна". Експерти організації оцінюють його як такий, що спрямований на подолання та запобігання корупції як загалом в адвокатській діяльності, так і в діяльності органів адвокатського самоврядування, а також системи правосуддя в цілому.

Раніше позитивний висновок щодо зазначеного проекту закону надали експерти Ради Європи, зазначивши, що він "є кроком вперед порівняно з редакцією Закону "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", що діє з 2012 року".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3100218
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору