EN|RU|UK
 Київські новини
  1536  23

 У Києві відбувається конкурс World skills Ukraine для популяризації серед молоді робітничих спеціальностей

У Києві на арт-заводі "Платформа" відкрився український етап міжнародного конкурсу професійної майстерності World skills Ukraine 2018, покликаний популяризувати серед молоді робочі спеціальності.

Загалом у цьому заході беруть участь понад 70 країн. Молоді люди майже з усіх областей країни три дні змагатимуться в номінаціях: електромонтажні, зварювальні та слюсарні роботи, підйом і транспортування вантажів, перукарська і кулінарна майстерність, технологія моди, а також механотроніка. OBOZREVATEL побував на відкритті конкурсу.

Організатори - Міністерство освіти і Федерація роботодавців України. "Ще 3-4 роки тому такого попиту на людей робітничих професій не було. Сьогодні у вас зацікавлені дедалі більше підприємств і компаній", - звернувся під час відкриття конкурсу до студентів заступник міністра освіти Роман Греба.

Представник генерального партнера конкурсу компанії "Метінвест" Лариса Поліщук підтримала заступника міністра. За її словами, їхня компанія щороку приймає 30% випускників профтехучилищ у регіонах. І попит на робочі руки зростає.

У Києві відбувається конкурс World skills Ukraine для популяризації серед молоді робітничих спеціальностей 01

Крім звичних спеціальностей, таких як зварювальник або електромеханік, уперше цього року поза конкурсом відбудеться змагання з механотроніки. В Україні цей конкурс проводиться з 2016 року. Переможці Всеукраїнського етапу зможуть взяти участь вже у світовому чемпіонаті World skills International.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3099411
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору