EN|RU|UK
 Політика України
  18586  1067
Матеріали за темою:

 Тимошенко про звинувачення в популізмі: Популізм - це служіння людям

Звинувачення в популізмі зараз перетворилися в один із способів дискредитації політичних опонентів, а насправді популізм - це служіння людям.

Про це лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила в п'ятницю під час чергового національного форуму "Нова соціальна доктрина: нові можливості для кожного", пише "УП".

За її словами, дорогою на захід невідомі розвісили образливі білборди, де звинувачували її у популізмі.

"Я не боюся жодних звинувачень у популізмі. Я побачила свої образливі і спотворені портрети, написи про популізм тощо. Я не боюсь всього цього. Я вірю і ті справи і рішення, які пропоную, бо точно знаю, що вони працюють", - заявила Тимошенко.

Тимошенко про звинувачення в популізмі: Популізм - це служіння людям 01

"Бо в той час, коли я ненадовго потрапляла до влади, то робила неможливе, що колись здавалося популізмом… Коли я кажу, що ціна на газ буде зменшена вдвічі, то повірте мені, це не просто слова. Ви ж це знаєте?..." - поставила вона риторичне питання.

Політик зазначила, що наразі для виправдання бездіяльності, пояснення своїх деструктивних дій стосовно людей, політики придумали "спеціальний відлякуючий термін на все добре, що можна зробити для людини, популізм".

Тимошенко про звинувачення в популізмі: Популізм - це служіння людям 02

"Хочеш знищити будь-яку розумну, але невигідну нинішнім клептоманам ідею, назви її популізмом. Хочеш дискредитувати політичного опонента, який став на бік людей проти системи, оголоси його популістом. Працює, повірте мені, безвідмовно", - запевнила Тимошенко.

Вона додала, що слово "популіст" в українському контексті стало "мантрою корупціонерів, закликом владних бездарів ударити зброєю по здоровому глузду".

"Популізм походить від латинського слова популус, і означає ніщо інше, як служіння людям", - заявила лідерка "Батьківщини".

На її думку, відомими "популістами" були Махатма Ганді, Мартін Лютер Кінг, Левко Лук'яненко.

Тимошенко додала, що саме популісти подарували суспільству загальнолюдські цінності, а антипопулісти подарували світу ядерну зброю та багато інших "конкретних речей".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3098704
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 11 з 11
<<<3 4 5 6 7 8 9 10 11
Сторінка 11 з 11
<<<3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
 
 
 
 
 вгору