EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  1728  55

 Багато в чому Україна - це приклад того, що може статися в Центральній і Східній Європі, тому США мають її підтримувати, - сенатор Портман

Сенатор США Роберт Портман під час свого виступу на конференції у Вашингтоні, присвяченій пам'яті жертв Голодомору, наголосив, що ці жахи не можуть повторитися.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

"Ми не тільки згадуємо жахи (Голодомору. - Ред.), а й пам'ятаємо про стійкість українського народу", - підкреслив сенатор, виступаючи в центрі Heritage.

Портман відзначив ту увагу, яку в Конгресі США, а також у Державному Департаменті приділяють Україні. "Нам подобається з вами працювати, - сказав Портман, звертаючись до помічника держсекретаря у справах Європи і Євразії Вессея Мітчелла, - тому що у вашому серці ви справді дбаєте про Україну. Багато в чому Україна - це приклад того, що може статися в Центральній і Східній Європі. Те, що відбувається в Україні, як ви і зазначили, буде відчуватися в Європі і справді у світі, тому ми маємо рішуче стояти поруч з Україною", - підкреслив сенатор.

Портман поділився своїми враженнями від візиту в східну Україну цього року і відзначив патріотизм українських військових: "Я був на лінії розмежування нещодавно і мав можливість побачити хоробрих українських військових, які ризикують своїм життям заради країни. Величні патріоти. Ми пам'ятаємо жахи, які відбувалися 85 років тому і тепер ми можемо забезпечити, щоб ці жахи залишилися в підручниках з історії і ніколи не повторювалися, і підтримати стійкість народу України".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3097762
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору