EN|RU|UK
 Події
  18254  28

 Помер громадський діяч і меценат Едуард фон Фальц-Фейн

17 листопада у Вадуці загинув видатний меценат, великий друг України, уродженець Херсонщини барон Едуард Олександрович Фальц-Фейн (1912-2018).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав український громадський діяч Артур Рудзицький.

"За повідомленням Івана Матвєєва, у суботу вранці на віллі барона сталася пожежа. Прибулі на місце пожежники виявили Едуарда Олександровича без ознак життя", - написав він.

Помер громадський діяч і меценат Едуард фон Фальц-Фейн 01

Фото: Рудзицький/Facebook

Рудзицький зазначив, що барон Фальц-Фейн мав безліч нагород України: Орден князя Ярослава Мудрого IV ступеня (24 серпня 2012 року) - за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, популяризацію її історичної спадщини і сучасних досягнень та з нагоди 21-ї річниці незалежності України, Орден князя Ярослава Мудрого V ступеня (13 вересня 2007 року) - за визначний особистий внесок у збереження української культурної спадщини, активну участь у розвитку природоохоронної та еколого-освітньої діяльності Біосферного заповідника "Асканія-Нова" імені Ф. Е. Фальц-Фейна Української академії аграрних наук, Орден "За заслуги" I ступеня (15 листопада 2002) - за значний особистий внесок у підвищення міжнародного престижу України, багаторічну плідну благодійницьку діяльність, Орден "За заслуги" II ступеня (22 травня 1998 року) - за значний особистий внесок у збереження української історичної та культурної спадщини, активне сприяння розвитку Біосферного заповідника "Асканія-Нова" імені Ф. Е. Фальц-Фейна, Почесну відзнаку Президента України (1994 рік) - за багаторічну безкорисливу діяльність з повернення в Україну національних культурних цінностей, особистий внесок у відновлення заповідника "Асканія-Нова", Почесна грамота Кабінету Міністрів України з пам'ятним знаком (21 травня 1998 року) - за вагомий особистий внесок та активне сприяння у відновленні історико-культурної спадщини Біосферного заповідника "Асканія-Нова" імені Ф. Е. Фальц-Фейна.

Помер громадський діяч і меценат Едуард фон Фальц-Фейн 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3097556
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору