EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж, За кордоном
  2113  23
Матеріали за темою:

 Парламентська асамблея НАТО у 2020 році відбудеться в Україні, - Геращенко. ФОТОрепортаж

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко похвалила злагоджену роботу української делегації в Парламентській асамблеї НАТО та інших міжнародних організаціях.

На своїй facebook-сторінці вона підсумувала участь української делегації в заходах Парламентської асамблеї НАТО, інформує Цензор.НЕТ.

"Завдяки роботі глави делегації Ірини Фріз і всіх колег нам вдалося домогтися проведення ПА НАТО-2020 в Україні. Впевнена, це ще на крок наближає нас до членства в Альянсі і дає чудову можливість продемонструвати партнерам зміни нашого сектору безпеки і оборони", - зазначила нардеп.

Вона повідомила, що вдалося провести всі поправки до резолюції Асамблеї, подати доповіді, зокрема про злочини РФ на окупованих територіях і дії найманців РФ у різних частинах світу.

"Разом з грузинськими колегами провели правки, що фіксують статус непідконтрольних територій України та Грузії як окупованих РФ. Ми передали партнерам по НАТО дві окремі доповіді щодо діяльності російських приватних військових компаній, у яких - дякуємо друзям - використали і інформацію InformNapalm та The Security Service of Ukraine. У цих доповідях ми також врахували інформацію, надану нам СБУ і розвідкою", - повідомила Геращенко.

Україна також запропонувала правки до доповідей та резолюцій Асамблеї щодо ситуації в окупованому Криму, на Сході України, про запобігання легалізації Росією своїх бойовиків, мілітаризації Чорноморського та Азовського басейнів, "важливі поправки до доповіді щодо "Північному потоку-2" і загрозливих наслідків цього проекту для енергетичної безпеки Європи".

"Під час усіх виступів і дебатів наша делегація порушувала питання відповідальності Росії, посилення санкцій проти неї. Зокрема, в контексті проведення Росією псевдовиборів на Донбасі. Також особливо гостро порушували питання енергетичних санкцій проти РФ, адже саме вони дали б найшвидший і ефективний результат, болючий для російської економіки", - наголосила нардеп.

Парламентська асамблея НАТО у 2020 році відбудеться в Україні, - Геращенко 01
Парламентська асамблея НАТО у 2020 році відбудеться в Україні, - Геращенко 02

Парламентська асамблея НАТО у 2020 році відбудеться в Україні, - Геращенко 03
Парламентська асамблея НАТО у 2020 році відбудеться в Україні, - Геращенко 04
Парламентська асамблея НАТО у 2020 році відбудеться в Україні, - Геращенко 05

Нагадаємо, на Комітеті з питань оборони і безпеки Україна захистила поправку до резолюції "Посилення сил стримування НАТО на сході" щодо забезпечення стійкості та готовності посилення подальшої присутності НАТО в країнах Балтії, Польщі та Чорноморському басейні. Також враховано пункт "засуджуючи незаконне будівництво Керченського моста Росією, а також політику Росії щодо вибіркової відмови в доступі та безпідставної затримки українських і міжнародних суден в Азовському морі, висловлюємо занепокоєння новими загрозами безпеці, економіці та екології в регіоні" в резолюції до доповіді Лорда Джоплінга "Протидія гібридним загрозам Росії".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3097549
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору