EN|RU|UK
 За кордоном
  3099  24

 У НАТО розповіли, як протидіяти "гібридним операціям" Кремля

Має бути патріотичне виховання, поліпшення взаємодії між країнами-членами НАТО і боротьба з дезінформацією та фейковими новинами.

Британський парламентарій лорд Джон Джоплінг у своїй доповіді на Парламентській асамблеї НАТО, 64-та щорічна сесія якої відбувається в канадському Галіфаксі, вніс низку конкретних пропозицій щодо посилення реакції євроатлантичної спільноти на гібридні операції Кремля. Про це голова постійної делегації в ПА НАТО, народний депутат із фракції БПП Ірина Фріз повідомила на своїй сторінці у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Головні пропозиції для країн НАТО, які було виголошено в доповіді: освітня політика, оскільки стійке, патріотичне суспільство є першою лінією оборони; посилення узгодженості та координації дій в рамках НАТО, підвищення стратегічної обізнаності між країнами членами-НАТО з метою посилення зв'язків і координації дій спецпідрозділів серед країн-членів НАТО; боротьба з фейковими новинами і пропагандою; боротьба з дезінформацією і її російськими носіями; кіберзахист тощо", - написала вона.

Як зазначила Фріз, доповідач звернув увагу на необхідність продовжувати зусилля, спрямовані на диверсифікацію імпорту енергоносіїв та сприяння енергоефективності, зокрема шляхом впровадження бачення Енергетичного союзу ЄС.

За її словами, Джоплінг у своїй доповіді також зазначив: "Щоб обмежити простір для російської гібридної війни, необхідно вирішити проблему "сірих зон" у Східній Європі. Залишаючи східноєвропейські країни в невизначеному становищі, це причина для подальшої російської агресії і напружених відносин із Заходом".

"Грузія, Україна і Молдова, а також країни Західних Балкан мусять мати чітку перспективу членства як у НАТО, так і в ЄС. Їхнє приєднання має базуватися винятково на введенні критеріїв їхнього членства", - процитувала Джоплінга голова постійної делегації України в ПА НАТО.

17 листопада в Канаді розпочалося чотириденне засідання 64-ї щорічної сесії Парламентської асамблеї НАТО. Українська делегація на цій сесії зверне увагу на ситуацію в окупованому Криму і на сході України, а також на загрозливу для Чорноморського та Середземноморського регіонів ситуацію в Азовському морі через агресивні дії Кремля.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3097519
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору