EN|RU|UK
 Політика України
  1470  83
Матеріали за темою:

 Україна має бути готова до протидії дезінформації РФ на виборах-2019, - євродепутат

У ЄС і США викликає занепокоєння посилення дезінформіціонной війни, спрямованої на те, щоб заплутати українців і посіяти між ними розбрат, заявив політик.

Голова Комітету асоціації Україна-ЄС від Європейського парламенту Даріуш Росаті зазначає, що Україна повинна підготуватися до протидії дезінформаційним кампаніям РФ під час президентських і парламентських виборів, які відбудуться в 2019 році, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Про це Росаті сказав на прес-конференції у Києві щодо результатів оцінки ситуації в Україні перед виборами, зробленої міжнародною делегацією за участі членів американської неурядової організації "Національний демократичний інститут" та депутатів Європарламенту.

Він наголосив, що міжнародна спільнота і, зокрема, Європейський Союз та США продовжать виступати єдиним фронтом з метою підтримки України в умовах зовнішньої агресії з боку Росії.

"Ми підтримаємо подальшу демократизацію країни, як вимагали люди під час Революції Гідності чотири роки тому", - заявив Росаті.

"У нас особливо зараз викликає занепокоєння те, що останнім часом посилилася дезінформаційна війна, спрямована на те, щоб заплутати українців та викликати розбрат між ними під час наступних виборів", - наголосив євродепутат.

У зв'язку з цим він зазначив, що делегація порушила це питання, оскільки "країна має бути підготовленою до протидії цій кампанії з дезінформації, яка є потенційно досить небезпечною".

Передвиборча делегація Європарламенту та американського Національного демократичного інституту 15-17 листопада перебувала в Україні для оцінювання та розробки рекомендацій з метою проведення справедливих президентських і парламентських виборів у 2019 році.Источник: https://censor.net.ua/ua/n3097455
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору