EN|RU|UK
 Суспільство
  783  23
Матеріали за темою:

 Кваліфоцінювання суддів - найскладніша і найглибша процедура, яка проводиться щодо юристів, - Козьяков

В Україні триває кваліфікаційне оцінювання діючих суддів і конкурси на посади у Верховний Суд, Вищий антикорупційний суд, Вищий суд з питань інтелектуальної власності.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив глава Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС) Сергій Козьяков, виступаючи в п'ятницю в Києві на VII судовому форумі "Судова система: глобальна і національна трансформація".

Він розповів, що в Україні триває кваліфікаційне оцінювання 5700 діючих суддів України.

"Ми ще його (кваліфоцінювання. - Ред.) не завершили. В цифрах до двох тисяч дійшли в результаті, ще приблизно три тисячі суддів пройдуть кваліфікаційне оцінювання", - сказав С.Козьяков.

"Порівнюючи цю процедуру з іншими аналогічними в інших держорганах ... можу сказати, що це найскладніша, найглибша процедура, яка проводиться щодо юристів", - додав він.

Глава ВККС нагадав, що процедура оцінювання діючих суддів складається з кваліфікаційного іспиту, психологічного тестування, дослідження досьє кандидатів, співбесіди з кандидатами.

Також він розповів, що учасники конкурсу до вищого суду з питань інтелектуальної власності (IP - суд) вже склали іспит, претендентів на посади суддів цього суду очікує оцінювання психологів і співбесіда.

Козьяков розповів, що триває другий конкурс у Верховний суд і одночасно відбувається відбір до Вищого антикорупційний суд і апеляційної палати Антикорупційного суду.

Нагадаємо, Вища кваліфікаційна комісія суддів України від 12 листопада 2018 року почала кваліфікаційне оцінювання 566 кандидатів, які беруть участь у другому конкурсі на посади суддів Верховного Суду, і 270 кандидатів, які претендують на посади суддів Вищого антикорупційного суду.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3097255
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору