EN|RU|UK
 Політика України
  4022  21

 Аваков презентував іпотечну програму купівлі житла для співробітників структур МВС: Під час нарахування виплати враховуватимуть склад сім'ї та вислугу років. ІНФОГРАФІКА (оновлено)

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков представив іпотечну програму купівлі житла для співробітників поліції, Нацгвардії та інших структур МВС.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, презентація відбулася на засіданні уряду 14 листопада.

За його словами, програма лізингу житла для поліцейських відповідає світовим практикам.

Співробітник поліції зможе жити в квартирі, за яку поступово виплачує внески. Термін лізингу становитиме не більше 20 років. Під час нарахування виплати враховуватимуть склад сім'ї та вислугу років.

Так, якщо співробітник служить у структурах МВС від 5 до 10 років, то виплата зменшується на 15%, від 10 до 15 років - на 20%.

Також Аваков зазначив, що система лізингу буде значним стимулом для продовження служби в поліції.

Міністерство внутрішніх справ внесло проект постанови про перерозподіл коштів, передбачених для міністерства на 2018 рік, щоб уже цього року 2 мільярди гривень були спрямовані на реалізацію лізингового проекту на придбання житла, повідомляє Департамент комунікації МВС України.

Арсен Аваков заявив, що МВС пропонує нову програму фінансового лізингу, щоб рятувальники і поліцейські змогли придбати власне житло на вигідних умовах.

"Розподіл платежу буде таким: за рахунок держави будуть компенсовані витрати з обслуговування договору-лізингу (100%) і частина лізингових платежів (до 40%). Сума компенсації буде залежати від стажу роботи та складу сім'ї", - підкреслив міністр.

Аваков презентував іпотечну програму купівлі житла для співробітників структур МВС: Під час нарахування виплати враховуватимуть склад сімї та вислугу років 01

Він уточнив, що маючи вислугу від 5 до 10 років - щомісячний платіж зменшується на 10%; від 10 до 15 років - на 20%; від 15 років - на 30%. Крім цього, за наявності дітей платіж зменшується ще на 5% за кожну дитину.

Аваков презентував іпотечну програму купівлі житла для співробітників структур МВС: Під час нарахування виплати враховуватимуть склад сімї та вислугу років 02

Арсен Аваков зазначив, що для участі в програмі необхідно кілька умов: вислуга не менше 2 років, крім учасників бойових дій; не менше 5 років до виходу на пенсію; співробітник повинен перебувати на квартирному обліку; термін лізингу не більше 20 років. Також є опція дострокового погашення.

Окремо міністр зазначив, що сума щомісячної виплати не буде перевищувати 25 відсотків від грошового забезпечення.

Аваков презентував іпотечну програму купівлі житла для співробітників структур МВС: Під час нарахування виплати враховуватимуть склад сімї та вислугу років 03

Практично новий план від МВС буде таким: молода сім'я з 3-х чоловік: 27-річний чоловік-поліцейський з вислугою 7 років, його дружина і 3-річна дитина беруть 2-кімнатну квартиру в одному з обласних центрів. Поліцейському вже компенсовано 10% платежу за стаж служби плюс 5% за дитину. Таким чином, орієнтовний щомісячний платіж за житло буде в рамках близько 2000 гривень.

Арсен Аваков зазначив, що якщо поліцейський або рятувальник отримає поранення під час виконання завдань, МВС візьме виплати за квартиру на себе.

Якщо людина звільниться до того моменту, як виплатить суму лізингу, він має компенсувати гроші, які залишилося доплатити.

У свою чергу, прем'єр - міністр Володимир Гройсман заявив, що держава має захищати тих, хто захищає і рятує її.

"Ми повинні піклуватися і захищати соціально тих, хто захищає закон. Це абсолютно правильна ініціатива, яка створює додаткову мотивацію служити і захищати державу. Такі програми повинні бути обов'язковими", - підкреслив прем'єр.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ провів мотиваційні зустрічі з фахівцями ДСНС і поліцейськими, де і обговорили мотиваційні програми від МВС.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3096839
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору