EN|RU|UK
 Політика України
  9852  181

 "Президент демонструє очевидну політичну волю в цьому питанні": В АП прокоментували розслідування "Схем" про зняття грошей Януковича через касу банку Порошенка

Прес-служба Адміністрації Президента України поширила коментар у зв'язку із запитами від ЗМІ щодо матеріалів розслідування програми "Схеми" за операціями декількох фізичних осіб, що користуються послугами АТ "Міжнародний інвестиційний банк".

Нагадаємо, в розслідуванні журналістів програми "Схеми" (Радіо Свобода) стверджується, що сотні мільйонів гривень були зняті з депозитів "Всеукраїнського банку розвитку" сина Віктора Януковича Олександра через касу "Міжнародного інвестиційного банку" Петра Порошенка.

Як передає Цензор.НЕТ, у коментарі прес-служби АП сказано, що зусиллями Генеральної прокуратури до бюджету повернуто 44 мільярди гривень, привласнених раніше фірмами, пов'язаними з президентом-утікачем Віктором Януковичем і його оточенням.

"Всі ці кошти перераховано до державного бюджету на основі ухваленого Верховною Радою закону, під яким стоїть відповідний підпис Президента. Він демонструє очевидну політичну волю в цьому питанні", - сказано в заяві.

Як зазначається, на ці кошти, зокрема, будуються 184 гуртожитки для воїнів-контрактників; закуповується сучасна зброя для армії; cпроектовано або вже будуються 513 амбулаторій у селах; реалізуються інші соціально-значимі проекти.

Підкреслюється, що крім грошей, у державну власність повернуто заповідники, ліси, земельні ділянки, акції великих підприємств і інші активи.

"Всі ці факти більш ніж красномовно свідчать про послідовний курс влади на повернення в бюджет всіх державних ресурсів, незаконно привласнених Януковичем та іншими топ-чиновниками його режиму.

Як неодноразово інформувала громадськість ГПУ, вона продовжує працювати в цьому напрямку, однак Прес-служба АПУ не має прав коментувати конкретні кримінальні справи, як, до речі, і операційну діяльність комерційних банків.

Важливо, що всі рішення ухвалюються в рамках закону з дотриманням норм кримінально-процесуального законодавства. Остаточні рішення залишаються за судами і є обов'язковими до виконання як державними, так і приватними структурами. Судові рішення, на жаль, не завжди ухвалюються на користь держави, не все вдається, але це не змінює принципових підходів до повернення в бюджет всього того, що належить народу", - йдеться в заяві.

Що стосується дій АТ "МІБ", прес-служба підкреслила, що не має права коментувати їх і давати оцінки, і відіслала до коментаря прес-служби банку, яку можна знайти за посиланням.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3096221
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору