EN|RU|UK
 Суспільство
  547  1

 Жадан і Харківська школа архітектури проведуть аукціон для допомоги фронтовим медикам

27 листопада в Харкові за підтримки Сергія Жадана відбудеться благодійний мистецький аукціон, кошти від якого передадуть на придбання медичного обладнання "швидкої допомоги".

Як інформує Цензор.НЕТ, про подію в Фейсбуці повідомив один з ініціаторів акції письменник Сергій Жадан.

Необхідно зібрати близько 90 000 гривен, які будуть передані волонтерам медичної служби "Ульф". Медикам потрібно обладнання, за допомогою якого виявляють внутрішню кровотечу. Це дозволить рятувати життя поранених ще до того, як їх відправлять у госпіталь.

"У нас один портативний апарат УЗД на два реанімобілі. І життя пораненого може залежати тільки від того, яка з цих двох машин до нього зможе приїхати швидше", - розповіли Юлія Сидорова та Аліна Михайлова, керівниці добровольчої медичної служби "Ульф". - "Він показує внутрішню кровотечу. Чи є вона - тут бажано перевірити кожного пораненого. Бувають випадки, коли солдата відкинуло вибуховою хвилею і зовнішніх пошкоджень у нього ніяких немає, а помер - від внутрішньої кровотечі. За більш ніж рік роботи у нас таких випадків не було. І ми не хочемо, щоб вони сталися".

Жадан і Харківська школа архітектури проведуть аукціон для допомоги фронтовим медикам 01

За перший рік роботи медики "Ульфа" вивезли з-під вогню 28 поранених. Служба працює на Авдіївському напрямку і надає медичну допомогу на волонтерських засадах пораненим бійцям і місцевому населенню. В першу чергу вони працюють з військовими, але надають допомогу і цивільному населенню. Працюють на території Донбасу понад рік і надають медичну допомогу на волонтерських засадах пораненим бійцям і місцевому населенню.

Свої роботи для аукціону надали харківські художники - як "класики", так і студенти Харківської школи архітектури, "за що їм щиро дякую", написав Сергій Жадан у своєму пості.

Жадан і Харківська школа архітектури проведуть аукціон для допомоги фронтовим медикам 02

Ті, хто не зможе бути присутнім на заході, але хоче допомогти, можуть зробити свій благодійний внесок на карту 4731 2191 0299 1134 (Юлія Сидорова) з призначенням платежу "Ульф".

Організацію аукціону взяли на себе Харківська школа архітектури, БФ "Україна ХХI", hudpromloft, партнером виступило PR-агентство "Bagels & Letters".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3096109
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору