EN|RU|UK
 Політика України
  707  12

 Гройсман зустрівся з Ганом: "Ми маємо стати частиною Європи, яка зміцнює ЄС, а не додає проблем"

Україна стане частиною Європи, яка зміцнює європейську спільноту, а не додає їй проблем. І в цьому контексті співпраця Києва і Брюсселя має тільки поглиблюватися - як з погляду виконання Угоди про асоціацію, так і з погляду реалізації конкретних реформ і перетворень.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства і переговорів із розширення Йоганнесом Ганом.

Гройсман зустрівся з Ганом: Ми маємо стати частиною Європи, яка зміцнює ЄС, а не додає проблем 01

"Ми рухаємося в бік удосконалення управління, пришвидшення інтеграції. Ми маємо стати частиною Європи, яка зміцнює ЄС, а не додає проблем", - сказав Гройсман.

"Хотів би відзначити ваш Уряд за лідерство в реформах, - зазначив зі свого боку Ган. - Є сфери, де є великі успіхи, - реформа децентралізації, державного управління. Важливі досягнення в соціальній сфері - пенсійній системі, охороні здоров’я, освіті. Зазвичай ці реформи розтягуються в часі, але вам лише за рік вдалося досягти тут важливих результатів".

Єврокомісар висловив упевненість, що Україна і ЄС зможуть реалізувати програму співпраці в рамках надання макрофінансової допомоги, а також запевнив, що Україна була і залишається в центрі уваги ЄС та світу. "І навіть якщо така увага не завжди має лише позитивний характер, багатьом зрозуміло, що за останні роки Україна зробила більше, ніж за попередні 20 років", - додав він.

Гройсман зустрівся з Ганом: Ми маємо стати частиною Європи, яка зміцнює ЄС, а не додає проблем 02

Під час розмови сторони обговорили широкий спектр питань взаємної співпраці, торкнулися поточної економічної ситуації, а також планів Уряду щодо продовження реформ, проведення прозорої приватизації, удосконалення корпоративного управління в держкомпаніях.

"Ми проводимо непрості реформи і робимо це в період надзвичайних викликів, захищаючи європейські цінності. Все це потребує нестандартних рішень, бо стандартними механізмами ми не забезпечимо виконання всіх завдань і забезпечення сталого розвитку", - зазначив Гройсман.

Він запропонував обговорити можливості нових форм співпраці та підтримки вже під час засідання Ради Асоціації, запланованого на грудень поточного року.

"Думаю, що потрібно окремо проговорити тему - аби всі розуміли ті виклики, які нас чекають. При цьому ми нічого не просимо безповоротно. Подарунки нам не потрібні. Потрібна ефективна робота", - додав Глава уряду.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3096077
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору