EN|RU|UK
 Політика України
  250  1

 НАЗК склало 50 адмінпротоколів після аналізу звітів партій

Національне агентство з питань запобігання корупції склало 50 адміністративних протоколів за виявленими фактами порушень у звітах політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, поданих партіями за ІІ квартал 2018 року.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК.

"До судових органів уже направлено 12 протоколів, які були складені за результатами аналізу звітів політичних партій "За життя", "Українська національна консервативна партія", "Народна екологічна партія", "Жінки за майбутнє", "Партія пенсіонерів України". Ще 38 протоколів будуть надіслані до судових органів після завершення всіх дій, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення, щодо притягнення відповідних осіб до адміністративної відповідальності", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, загалом це порушення встановлених порядку подання або термінів подання звіту політичної партії, порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії та невиконання законних вимог (приписів) Національного агентства, за що передбачена відповідальність за статтями 212-21, 212-15, 188-46 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У Національному агентстві нагадали, що звіти про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІІ квартал 2018 року подали до Національного агентства 274 партії. Відповідно до актів про результати аналізу звітів та затверджених Національним агентством висновків уже складено 80 протоколів за виявленими фактами адміністративних правопорушень за зазначений звітний період.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3096004
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору