EN|RU|UK
 За кордоном
  2429  91

 У Німеччині посилили законодавство про надання притулку

Претендентів статусу біженця зобов'язали брати участь у перевірці їхніх клопотань. До 2020 року майже 800 тисяч рішень про надання притулку вивчать повторно.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє DW.

Здобувачі статусу біженця у ФРН будуть зобов'язані активно сприяти перевірці їхніх клопотань про надання притулку. Відповідний законопроект парламент Німеччини прийняв у четвер, 8 листопада. Це рішення підтримали правляча коаліція, а також ліберальна Вільна демократична партія (ВДП) і праві популісти з "Альтернативи для Німеччини". При цьому представники Лівої партії та "Союзу-90"/"зелених" виступили проти.

Досі обов'язок співпрацювати з Федеральним відомством з міграції та біженців (BAMF) існував тільки у разі подачі клопотання про надання притулку, але не у разі подальшої перевірки правомірності вже ухваленого рішення про визнання статусу біженця.

Однак у майбутньому, навіть ті, хто вже отримав відповідний статус, при перевірках, які можливі протягом трьох років, повинні всіляко співпрацювати з владою і надавати на її запит необхідні документи. В іншому випадку мігрантам загрожують грошовий штраф або тюремне ув'язнення.

Після зміни законодавства влада зможе ретельно вивчити, чи є правильними видані попередньо рішення. Це дозволить підвищити якість процедур, пов'язаних з наданням притулку, вважає міністр внутрішніх справ ФРН Хорст Зеехофер (Horst Seehofer).

У ході масового припливу мігрантів в 2015-2016 роках статус біженця нерідко привласнювали за спрощеною процедурою. В результаті персональні дані або громадянство претендентів часто заносилися лише зі слів претендента на притулок без детальної перевірки. До 2020 року справи майже 800 тисяч претендентів статусу біженця будуть вивчені повторно.

Експерт з внутрішньої політики парламентської фракції опозиційної Лівої партії Улла Йельпке (Ulla Jelpke) розцінила нововведення як явні причіпки, які вселяють у мігрантів невпевненість і значною мірою збільшують навантаження на відомство у справах міграції.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095992
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору